Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v krásném přírodním prostředí pod vrcholem Klínovec. V blízkosti se nachází hraniční přechod Boží Dar. Nedaleko od hotelu se nacházejí významná lázeňská města Jáchymov a Karlovy Vary. Vlaková stanice je vzdálená 6km (Vejprty) a autobusová zastávka 5km (Boží Dar, Loučná p. Klínovcem).

  Vybavení a služby

Hotel nabízí ubytování v luxusních pokojích, suitách a apartmá s vlastní koupelnou, WC, TV/sat, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, přípojkou pro PC do hotelové sítě a minibarem. Hosté mohou využít nonstop recepci, restauraci, jídelnu, lobby bar, krytý relaxační bazén s vodopádem, perličkou, vodním hřibem a masážními tryskami, fitness a saunu s možností relaxačního posezení a občerstvení se u baru, kulečník, osvětlené tenisové kurty, minigolf, půjčovnu horských kol. Možnost lovu jelení zvěře. Pro zasedání vedení firem, uzavřená obchodní jednání, semináře a podobně lze využít dobře zařízenou a vybavenou zasedací místnost s kapacitou 14 + 8 míst.

  Rekreace a služby v okolí

V zimním období je zde možno využít mnoha lyžařských sjezdovek s vleky, a to jak na severním zalesněném úbočí Klínovce, tak na Neklidu u Božího Daru či na svazích hory Fichtelberg na druhé straně hranice. Mnoho značených běžeckých tras je v nedalekém okolí Božího Daru. Naopak v létě si zde na své přijdou především milovníci pěší i cyklististické turistiky. Nedaleko se nacházejí lázně Jáchymov a Karlovy Vary. Zajímavá jsou i historická města jako Klášterec n. Ohří, Kadaň, Chomutov.

Zpět


TOPlist
  Hotel Nástup Loučná pod Klínovcem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Nástup
Ceník ubytování a stravování