Poloha a dosažitelnost

Hotel Morava najdete v romantickém zákoutí nejvyšších českých hor Krkonoš, v obci Dolní Dvůr přímo u lyžařského areálu Ski Family. Stojí přímo u autobusové zastávky a 7km od vlakového nádraží Vrchlabí.

  Vybavení a služby

Hotel nabízí dvou, tří, čtyř a pěti lůžkové pokoje a celková ubytovací kapacita je 80 lůžek. Ve stylově zařízených pokojích najdete vlastní koupelnu se sprchou a WC. Většina pokojů je vybavena televizí. Wifi Free. V hotelu se nachází nově zrekonstruovaná restaurace, která podává místní pokrmy české kuchyně a nabízí prvotřídní pivo Pilsner Urguel a regionální pivo Krakonoš. Bar nabízí pestrou škálu vybraného alkoholu. K restauraci náleží prosklenná sluneční terasa, která je vhodná zejména k sledováni lyžujících dětí. Vedle restaurace se nachází dětský koutek a herna. V letních měsících je v provozu venkovní zahrádka. Celý prostor je nekuřácký a kompletně pokrytý internetem WiFi. Variabilita prostoru umožňuje konání firemních akcí, večírků, svateb a dalších akcí.  Rekreace a služby v okolí

Klidné údolí, kterým protéká horská říčka, je jako stvořené pro rodinnou rekreaci. Je ideálním výchozím bodem pro pěší i cyklistické výlety po okolních značených trasách. Nedaleko, zhruba 500 metrů od budovy, vede i stopa pro běžkaře. K dispozici je také úschovna jízdních kol a lyžárna.

Zpět


TOPlist
  Hotel Morava Dolní Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Morava
Ceník ubytování a stravování