Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v okrajové čtvrti Děčína - Nebočady. Zde je konečná MHD č.9 (cca. 150m od hotelu). Labská cyklostezka je vzdálena 400m od hotelu. Vlaková zastávka je cca 600m. Autem se k nám dostanete po silnici č.261 a v Nebočadech u růžové kapličky (točna autobusu MHD) se odbočí k hotelu Formule. Od Prahy v Ústí nad Labem nejlépe pokračovat po pravém břehu Labe. Od Liberce jeďte v Děčíně směr Litoměřice. Z hotelu je pak možno podniknout spousty výletů jak pěšky, či na kole a autem. Výhodná dostupnost pro výlety lodí po Labi či turistiku v Národním parku České Švýcarsko.

  Vybavení a služby

Hotel poskytuje standardně ubytování s vlastním sociálním zařízením. Dále nabízíme ubytování v kompletně zařízených mobilních domech. Další možnost ubytování je ve vlastních stanech. Přímo v areálu je možno využít venkovní bazény, hřiště na nohejbal, minigolf, ruské kuželky, stolní tenis... Vlastní restaurace s krytou terasou. Vyhrazené ohniště s možností zapůjčení grilu. Nonstop recepce s doplňkovým prodejem. Velké množství propagačních materiálů nejen z našeho ale i blízkého příhraničního regionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Rekreace u nás je vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Ovšem jednotlivci ale i skupiny zde naleznou klidné a příjemné zázemí pro své plánované výlety do města Děčína a okolí. Nejbližší obchod s potravinami je cca 1,5km. Stejná vzdálenost je i k bankomatu.

Zpět


TOPlist
  Hotel a kemp Formule Děčín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel a kemp Formule
Ceník ubytování a stravování