Horský domek Lada - Poloha, Služby, Okolí

Horský domek Lada

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský domek Lada je snadno přístupný po příjezdové komunikaci, která se v zimě udržuje. Domek se nachází v klidné části obce Janov v Orlických horách na pozemku o rozloze 1ha a poskytuje klid a soukromí. Jedná se o typicky venkovskou zděnou stavbu - dvojdomek se dvěma oddělenými vchody a dvěma čísly popisnými. Předmětem pronájmu je domek čp. 8. Druhá polovina svojdomku č.p. 9 je rovněž pronajímána a je tak možné zvýšit kapacitu dvojnásobně.
Vybavení a služby
Vybavení horského domku 3+1 č.p. 8 je na špičkové úrovni a poskytuje úplné domácí pohodlí včetně WIFI internetového připojení. V domku je šest lůžek pro dospělé a dětská postýlka ve dvou ložnicích a rozkládací gauč v obývacím pokoji, WC, koupelna s vanou a umyvadlem, teplá a studená voda. V obývacím pokoji je televizor, satelitní přijímač, DVD přehrávač, videorekordér a radiomagnetofon s CD. Poskytujeme všechny základní služby zajišťující řádný provoz nemovitosti (teplo, vodu a elektrickou energii). Uvedené základní služby jsou již zahrnuty v ceně pronájmu. Topení je elektrické v kombinaci s krbovými kamny na dřevo, které jsou umístěny v obývacím pokoji. Vařit je možné v kuchyni vybavené sporákem se sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, ručním šlehačem, nádobím, mražákem a lednicí. Do Janova zajíždí 2x týdně pojízdný obchod. Nejbližší samoobsluha se nachází v sousední obci Bystré (vzdálenost 1km). Doporučujeme však nakoupit potraviny cestou v některém ze supermarketů. Parkování je přímo před objektem na vlastním pozemku. K dispozici je venkovní nadzemní bazén, ohniště a gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vzdálenost od lyžařských center - Deštné v O.h. (10km), Sedloňov (5km), Nový Hrádek (4km), Čihalka (9km), Olešnice v Orlických horách (8km) - počítáno po udržovaných asfaltových cestách. Okolí poskytuje vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, běžky a sjezdové lyžování. Přírodní koupaliště, hřiště na odbíjenou nebo nohejbal a stánek s občerstvéním jsou vzdáleny deset minut chůze od domku. Nejbližší hospoda v Bystrém je vzdálena cca 20 min. chůze.
TOPlist