Poloha a dosažitelnost

Horský apartmán se nachází v malebné horské obci Horní Lipová (600m n.m.), ležící na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Vlaková stanice v Horní Lipové je vzdálena asi 600m od objektu (10 min chůze) a autobusová zastávka, která je na trase Jeseník - Horní lipová je přímo u objektu. Autem ze směru od Ramzové asi po 4km na začátku obce Lipová Lázně je třeba odbočit na Horní Lipovou, kdy se po 1km nachází objekt po levé straně.

  Vybavení a služby

Ubytování je v luxusním podkrovním bytě 3+kk o velikosti 83m2 pro 6-4 osoby za super cenu a je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny cyklistů, turistů, běžkařů a lyžařů. Kuchyň je vybavená moderní linkou, mikrovlnou troubou, lednicí, el.sporákem a kuchyňským nádobím. Byt se sestává dále z ložnice s manželskou postelí a vybaveného obývacího pokoje s TV o čtyřech lůžkách. Možnost připojení na internet. Ve velké koupelně je vana, sprchový kout a WC. Součástí bytu je vlastní sklep - úschovna lyží-kol a vyhrazené parkoviště. Apartmán je nekuřácký. Zajistíme ubytování i pro více rodin. Klíče, doplatek a vše potřebné zajistí správce objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Horní Lipová je známá turistická lokalita se značenými turistickými trasami, cyklostezkami a v zimním období pak udržovanými běžeckými stopami (50m od objektu). Asi 200m od objektu se nachází 250m dlouhý lyžařský vlek vhodný pro děti. Mezi nejbližší lyžařské areály pak patří Miroslav (3km) se sedačkovou lanovkou a Ramzová (5km) také se sedačkovou lanovkou. Mezi turistické zajímavosti patří Jeskyně na Pomezí a na Špičáku, Obří skály, Vysoký vodopád, lesní bary a krásné rozhledny - Zlatý Chlum, na Borůvkové hoře, na Biskupské kupě a na Pradědu. Pro milovníky hradů a zámků jsou v blízkosti: hrad Branná, v Žulové, zámek Jánský vrch a Velké Losiny a několik zřícenin hradů. Mezi technické zajímavosti patří muzeum železnice tzv. "Slezský Semering" v Horní Lipové, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Auto moto veterán klub Česká Ves. Relaxujte v lázeňských parcích s prameny či návštěvou lázní Johana Shrotta v Lipové-Lázní a lázní Vincenta Priesnitze v Jeseníku.

Zpět


TOPlist
  Luxusní horský apartmán - 83m2 - Horní Lipová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Luxusní horský apartmán - 83m2 - Horní Lipová
Ceník ubytování a stravování