Horská chata Vítkovice 288

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v horní části obce Vítkovice, 50m od hlavní silnice z Vítkovic do Rokytnice nad Jizerou. Dostupnost autem, parkování přímo u objektu 4-5 míst.
Vybavení a služby
V přízemí kompletně vybavená kuchyň - sporák, mikrovlnná trouba, nádobí, kávovar, varná konvice, toustovač,ruční šlehač, 2x lednice. V 1. poschodí čajová kuchyně, včetně varné konvice, mikrovlnky, 2x lednice. Společenská místnost s TV a stolním fotbalem. Lyžárna vč. sušáku bot. Přímo v apartmánu je možno využít finskou saunu. Venkovní terasa s posezením a ohniště. V celém objektu se NEKOUŘÍ. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období velké možnosti pěší a cyklo turistiky. Dále je možná navštěva Farmy Hucul s možností vyjížděk na koních. Pro zimní období jsou v provozu přímo v obci tři lyžařské areály. ALDROV - čtyřsedačková lanovka, technické zasněžování, večerní lyžování. VURMOVKA - lyžařský vlek. JIZERKA - lyžařský vlek se snowparkem. Areál Janova hora je vzdálen 2km. Pro náročnější lyžaře je zde dále 10km Ski areál Horní Mísečky-Medvědín a 12km Ski areál Rokytnice- Lysá hora. Je možnost využití ski-busů. Pro milovníky běžeckého lyžování se nacházejí v těsné blízkosti upravené běžecké tratě Aldrov-Rezek a nebo jedny z nejlepších běžeckých tratí v areálu Horní Mísečky. V nedaleké Jilemnici je možné využít krytý plavecký bazén. Přímo v apartmánu je možno využít finskou saunu.
TOPlist