Horská chata Vítkovice 288

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v horní části obce Vítkovice, 50m od hlavní silnice z Vítkovic do Rokytnice nad Jizerou. Dostupnost autem, parkování přímo u objektu 4-5 míst.
Vybavení a služby
V přízemí kompletně vybavená kuchyň - sporák, mikrovlnná trouba, nádobí, kávovar, varná konvice, toustovač,ruční šlehač, 2x lednice. V 1. poschodí čajová kuchyně, včetně varné konvice, mikrovlnky, 2x lednice. Společenská místnost s TV a stolním fotbalem. Lyžárna vč. sušáku bot. Přímo v apartmánu je možno využít finskou saunu. Venkovní terasa s posezením a ohniště. V celém objektu se NEKOUŘÍ. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období velké možnosti pěší a cyklo turistiky. Dále je možná navštěva Farmy Hucul s možností vyjížděk na koních. Pro zimní období jsou v provozu přímo v obci tři lyžařské areály. ALDROV - čtyřsedačková lanovka, technické zasněžování, večerní lyžování. VURMOVKA - lyžařský vlek. JIZERKA - lyžařský vlek se snowparkem. Areál Janova hora je vzdálen 2km. Pro náročnější lyžaře je zde dále 10km Ski areál Horní Mísečky-Medvědín a 12km Ski areál Rokytnice- Lysá hora. Je možnost využití ski-busů. Pro milovníky běžeckého lyžování se nacházejí v těsné blízkosti upravené běžecké tratě Aldrov-Rezek a nebo jedny z nejlepších běžeckých tratí v areálu Horní Mísečky. V nedaleké Jilemnici je možné využít krytý plavecký bazén. Přímo v apartmánu je možno využít finskou saunu.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz