TOPlist

Horská chata u Sv.Matouše

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Deštné v Orlických horách se nachází na severovýchodě Čech v nadmořské výšce 650m n.m, v nádherném prostředí Orlických hor, pod nejvyšší horou Velkou Deštnou – 1115m n. m. Sněhové řetězy zde bývají občas nutností. Více na našich www stránkách.
Vybavení a služby
• Apartmán č.1 (přízemí): 2 pokoje, 4 lůžka + 2 přistýlky, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, TV - DVB-T.

• Apartmán č.2 (podkroví): 2 pokoje, 6 lůžek + 2 přistýlky, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, TV - DVB-T, do podkrovního apartmánu se vstupuje krátkým příkrým schodišťem - nevhodné pro starší a špatně pohyblivé osoby.

• 9 pokojů se 2 - 4lůžky (patro): stolek, židle, skříň, společná TV - DVB-T, společné soc.zařízení - 5x WC, 2x sprcha, kuchyň, velká jídelna (rozložení pokojů: 2 x 3L, 5 x 2L, 2 x 4L).

Domek pro kola, lyžárna (skříně na lyže a boty). Bazén. V objektu nebydlí správce ani majitel. Parkování před objektem ZDARMA, v zimě sněhové řetězy s sebou, i když nemusí být vždy využity. V celém objektu je zákaz kouření, kouřit je možné před objektem. Domácí zvířata jsou povolena (ZDARMA), prosíme ale o ohleduplnost vůči ostatním ubytovaným. Celková kapacita chaty se všemi přistýlkami je max 38 osob (doporučujeme do 35 osob). Ubytování je vhodné pro méně náročnou klientelu vyhledávající klid, sport - zejména lyžování sjezdové, běžecké, cyklistiku a turistiku. Vhodné zejména pro spřátelené rodiny, skupiny, školy v počtu max 35 osob apod, ale i pro jednotlivce. Vytápění: el.akumulačními kamny + krbovými kamny (jídelnu, bar, kuchyň, přízemní apartmán je možné vytápět i krbovými kamny). Více info v letáku ke stažení na našem webu - v horním menu pod položkou leták

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
• Sjezdové lyžování:
Skiareál Sport profi Deštné - 2 sedačková LD, 7 lyžařských vleků.
Skiareál Zieleniec v Polsku: vyhřívaná 6-ti sedačková LD, 2x čyřsedačková LD, 15 lyžařských vleků, www.zieleniec.pl
Skiareál START Jedlová - 2 modré sjezdovky, lano pro děti.
Řada dalších lyžařských možností.

• Běžecké lyžování: za chatou (cca 400m) vede bežecká trasa na Velkou Deštnou, v okolí je mnoho dalších tratí.

• Výlety: Hřebeny - Velká Deštná - ROZHLEDNA, Šerlich, přírodní rezervace Bukačka, polská lázeňská městečka Polanica zdroj, Kudowa zdroj, Duszniki zdroj, Gory Stolowe - skály, vodopády, koupání: Orlické Záhoří - jezírko vybudované obcí, Rudawa, Černá voda, Ohnišov, RADKOW, Vodní nádrž Pastviny.

• Ostatní: V Deštném Jízdárna (koně), krytý bazén, horolezecká stěna, horské káry, rybaření, houbaření. v Deštném je prodejna potravin, pekárna, čerpací stanice, zdravotní středisko, policie, pošta...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz