Poloha a dosažitelnost

Horská chata Twins se nachází v rekreační osadě Jáchymov Mariánská nedaleko středisek zimních sportů Klínovec (10km) a Boží Dar (6km) v nadmořské výšce 902 m.n.m. v Krušných horách a je součástí lázeňského města Jáchymov. V místě a blízkém okolí chaty se nabízí příznívé podmínky pro letní a zimní rekraci. Krásné lesy pro houbaře a milovníky přírody. Mariánská je dostupná autobusem z Karlových Var třikrát denně.

  Vybavení a služby

Ubytování poskytujeme v samostatných bytových jednotek ve 21 pokojích, 6x 2lůžkový, 7x 3 lůžkový 4x4 lůžkový+ 4x5 o celkové kapacitě 70 lůžek. U každé bytové jednotky se nachází WC, koupelna, kuchyňka. Poskytujeme ubytování se snídaní nebo polopenzí, plnou penzí. Pro samostravování jsou vybavené kuchyňky s nádobím, lednicí, varnou konvicí, sporákem, mikrovlnkou a komůrkou pro úschovu potravin. Pro využití volného času je k dispozici ozvučený sál pro Disco, školící místnost vhodná pro firemní školení,připojení na internet přes wifi,svatby, party nebo jiné oslavy.K dispozici je také dětský koutek.Možnost hraní stolního tenisu, možnost hraní biliáru. Ve večerních hodinách je otevřena společenská místnost s barem a krbem a parketem pro posezení s kytarou nebo jiné společenské akce a také televizí. Ubytovaným je k dispozici úschovna kol, lyží a také parkování zdarma s celoroční dostupností.Mazlíčky můžete vzít sebou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžařské vleky jsou vzdáleny od chaty 200m dětský vlek a 3 vleky plus 7 sjezdovek s večerní lyžování 800m. Milovníkům cyklistiky s nabídky výběru cyklotras, doporučujeme především velmi náročný Popovský okruh, který vede v těsném sousedství chaty Twins. Pro školy a větší skupiny jsme schopni zajistit sportovní program( střelba z luku, jízda na kolech, slaňování na lanovce, rafting). Vše pod dozorem zkušených instruktorů.Možnost hraní volejbalu,tenisu, malý fotbal, dětské hřiště.V zimním období jsme schopni též pro větší skupiny a školy zajistit naše prvotřídní instruktory lyžování. Půjčovna horských kol 200,-Kč/den. Koupání je možné v létě přírodní koupaliště v obci Merklín nebo celoročně v blízkém Jáchymově nový aquapark.

Zpět


TOPlist
  Penzion Twins Mariánská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Twins
Ceník ubytování a stravování