Poloha a dosažitelnost

Chata Na Lučině (zděný objekt s bezbariérovým přístupem do chaty) se nachází přímo v centru obce Deštné v Orlických horách na modré a žluté turistické stezce 150m od hotelu Národní dům Area (autobusová zastávka u kostela) a 150m od lyžařského vleku na Špičák a je velmi snadno dostupná po mírně svažité upravované silnici (v zimě není nutno používat řetězy). Parkování zdarma na parkovišti přímo u objektu.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve 2 až 8 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 42 lůžek. Přízemí je bezbariérové s kapacitou 12 lůžek, z toho je 8 lůžek bezbariérových. Nabízíme ubytování bez stravy. Stravování můžeme případně zajistit ve vedlejším objektu vzdáleném 50 metrů od chaty. V objektu je k dispozici kompletně vybavená kuchyň včetně mikrovlné trouby a myčky nádobí vhodná i ke skupinovénu vaření, společenská místnost s krbem a TV se 42 místy, lyžárna, sauna, WC, nově zrekonstruované umývárny a sprchy s teplou vodou s důrazem na soukromí hostů, každá uzamykatelná jednotka obsahuje prostor na převléknutí, umývadlo se zrcadlem a sprchu. Většina pokojů je vybavena umývadlem. Vytápění ve všech místnostech je zajištěno elektrickými akumulačními kamny. Možnost celoročního bezplatného parkování přímo u chaty. Pro uložení jízdních kol, lyží a jiného sportovního náčiní slouží uzamykatelná místnost přímo v objektu. V objektu stůl na stolní tenis.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší vlek je vzdálen 150 m. Skiareál Marta (lanovka+další vleky, červená sjezdovka délka 1000m, modrá sjezdovka 1200m, černá sjezdovka 900m, celkem 5,3 Km sjezdových tratí) vzdálen 800 metrů, možno využít skibus zdarma jezdící do skiareálu a zpět každou půlhodinu (zastávka 150 metrů od chaty) nebo možný skibus zdarma přímo od chaty a zpět na chatu. V lyžařském areálu Marta se nachází lyžařská škola. Parkování v lyžařském areálu je zdarma. Běžkařské trasy 150 metrů od chaty. Půjčovna lyží a snowboardů 150m. Nejbližší restaurace 50m. Hotel s restaurací a krytým bazénem pro veřejnost 150m. Obchody ( potraviny, drogerie, sport) 150m.

Zpět


TOPlist
  Horská chata Na Lučině - Deštné v Orlických horách
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata Na Lučině - Deštné v Orlických horách
Ceník ubytování a stravování