TOPlist

Horská chalupa - přízemní část s vlastním vchodem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v chraněné krajině Lužických hor v malé obci Horní Světlá. Je umístěna v krásné zeleni pod horou LUŽ. Parkování u chalupy. Tradice - Silvestrovský výstup na horu LUŽ na půlnoční oslavu. V zimě super podmínky na bezky. Na běžkách už od chalupy, běžecké trasy pravidelně udržované (5,10,15km). U chalupy pěkný terén pro boby a saně. Pod chalupou malý rybníček - možnost bruslení. Dobré sněhové podmínky. Léto - k dispozici oplocená zahrada, zahradní sprcha, pískoviště, houpačka, ohniště, gril. Za chalupou pěkný smrkový les - houbaření, cyklostezky, pěší výlety atd.
Vybavení a služby
V horské obci se nachází cca 15 chalup + 2 horské hospůdky, obchod 1,5km. Léto - pod chalupou rybnicek, zahradní sprcha, přehrada Naděje 1km, houbaření, turistika, cyklo. V zimě - bezky hned od chalupy. Vhodné i pro začátečníky. Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu vody, el.energie, ložní prádlo, závěrečný úklid (pod podmínkou, že klient po sobě zanechá kuchyňský kout uklizený). Nástupní den kdykoliv, příjezd cca 14 hod, odjezd nejpozději do 10hod. Jinak po dohodě s majitelem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí: Heřmanice 8km = Ranč Malevil - veškeré sporty (golf, bowling, tenis, volejbal, sauna, koně atd.), koupaliště. Lužické hory: prehrada Nadeje, Ledová jeskyně, Hvozd, hora LUŽ, Tojštejn, Jedlová, Krompach, Milštejn, Lemberk, Lesní divadlo Sloup a Kytlice, České Svýcarsko. 10min pěšky hranice s Německem - pěší přechod - cyklostezky, aqapark Jonsdorf a Grosschonau.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz