Horská chalupa - přízemní část s vlastním vchodem - Poloha, Služby, Okolí

Horská chalupa - přízemní část s vlastním vchodem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v chraněné krajině Lužických hor v malé obci Horní Světlá. Je umístěna v krásné zeleni pod horou LUŽ. Parkování u chalupy. Tradice - Silvestrovský výstup na horu LUŽ na půlnoční oslavu. V zimě super podmínky-chalupa je umístěna u horní stanice 1 vleku (možnost večerního lyžování), saně - boby: sjezd hned od chalupy, běžecké trasy pravidelně udržované (5,10,15km). Dobré sněhové podmínky. Léto-k dispozici oplocená zahrada, zahradní sprcha, pískoviště, houpačka, ohniště, za chalupou pěkný smrkový les-houbaření, cyklostezky, pěší výlety atd.
Vybavení a služby
V horské obci se nachází cca 15 chalup + 2 horské hospůdky, obchod 1,5km. Léto - požární nádrž, zahradní sprcha, přehrada Naděje 1 km, houbaření, turistika, cyklo. V zimě - na lyžích hned od chalupy. Vhodné i pro začátečníky. Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu vody, el.energie /ne v případě vlastního el. topení/, ložní prádlo, závěrečný úklid (pod podmínkou, že klient po sobě zanechá kuchyňský kout uklizený). Nástupní den kdykoliv, příjezd cca 16 hod, odjezd nejpozději do 11 hod. Jinak po dohodě s majitelem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí: Heřmanice 8km = Ranč Malevil - veškeré sporty (golf, bowling, tenis, volejbal, sauna, koně atd.), koupaliště. Lužické hory: Ledová jeskyně, hora LUŽ, Tojštejn, Jedlová, Krompach, Milštejn, Lemberk, Lesní divadlo Sloup a Kytlice, České Svýcarsko. 10min pěšky hranice s Německem - pěší přechod - cyklostezky, aqapark Jonsdorf a Grosschonau.
TOPlist