Hánovka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V létě je apartmán přístupný po zpevněné silnici, v zimě můžete bezpečně zaparkovat cca 500 m, tedy asi 10 až 20 minut chůze od chalupy. Možnost objednat odvoz zavazedel a osob. Po předchozí objednávce vám k pobytu v apartmánu můžeme zpřístupnit i zastřešenou pergolu s venkovní kuchyní a velkým kamenným grilem. Kapacita pergoly je 20 osob. Je možné též využít venkovní ohniště. Hosté mohou využít(za poplatek) venkovní vířivou vanu která se vytápí na 38 stupňů.
Vybavení a služby
Přístup do apartmánu je přes biometrické a číselné zámky. Nemusíte se tedy obávat ztráty klíče. Uvnitř najdete plně vybavenou kuchyň, myčku, sporák, toustovač, mikrovlnnou i klasickou troubu, lednici, mrazák, varnou konvici a samozřejmě nádobí. Hosté mohou využít(za poplatek) venkovní vířivou vanu. Tato procedura je příjemným relaxem po lyžování i pro volný čas. Vířivka se vytapí na 38 stupňů. Při pronájmu vířivky máte k dispozici župany. V každé místnosti je televizor se satelitním signálem a dvd přehrávač a internetové připojení přes wifi. Součástí apartmánu je velká terasa, lyžárna a sušák na boty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnosti koupání: rybník Vejsplachy, koupaliště Valteřice, přehrada Labská, koupaliště Jilemnice, bazén Jilemnice, koupaliště Čistá, koupaliště Dolní Kalná, koupaliště Poniklá - Homole v Dolích, koupaliště Mříčná, koupaliště Kruh, koupaliště V Mlejnkách, koupaliště Jablonec nad Jizerou, aquacentrum Jánské Lázně, koupaliště Zákoutí Harrachov, koupaliště Lomnice nad Popelkou.Blízká lyžařská střediska: Herlíkovice - Bubákov, Vrchlabí - Kněžický vrch, Strážné, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Benecko, Ski Family - Dolní Dvůr, Svatý Petr, Svatý Petr - Hromovka, Špindlerův Mlýn, Janova Hora, Svatý Petr - Stoh, Aldrov - Vítkovice, Vurmovka, Kozinec - Jilemnice, Černá hora - Černý Důl.
TOPlist