Dřevěnica Jezerné

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
KLIMATICKÉ PODMÍNKY Velkých Karlovic - optimální spojení nadmořské výšky, slunečního svitu /jižní orientace/, vlhkosti vzduchu, tlaku vzduchu a celkově nižší průměrné teploty. Je ze všech stran obklopena lesy s protékající řekou Bečvou. Po příjezdu do Velkých Karlovic odbočíte na kruhovém objezdu směr Jezerné. Minete značku označující konec obce a po ujetí asi 300 metrů přijedete k chalupě. Pokud přijíždíte od Rožnova pod Radhoštěm chalupu budete mít po levé straně po projetí poslední ostré levotočivé zatáčky před obcí Velké Karlovice.
Vybavení a služby
Chata - přízemí: kuchyně s jídelním koutem (el. sporák, mikrovlnná trouba s grilem, lednička, rychlovarná konvice, el. ohřívač pečiva, nádobí, drobné kuchyňské spotřebiče, cukr, sůl, koření...), obývací místnost s krbovými kamny, rozkládací sedací souprava (2x lůžko), koupelna s WC a sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, pračka, žehlička. Chata - patro: 2x ložnice vždy s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem (celkem 6 pevných lůžek) s možností dřevěné a cestovní dětské postýlky. Topení dřevem v krbových kamnech (garantujeme dostatečnou tepelnou výhřevnost) v kombinaci s el. přímotopy. Stodola: dřevárna, kryté parkovací stání, velká společenská místnost propojená s terasou. Volné prostranství: k dispozici máte 2.000m² oploceného pozemku, zbojnická kuchyně s krytým posezením na volném prostranství. Prolézačka s houpačkami, trampolína, koloběžky aj. Domácí zvíře – ne Předmětem naší činnost je pouze prostý pronájem nemovitosti - neposkytujeme žádné služby, jako nájemce užíváte nemovitosti jako vlastník za současného vyloučení práv třetích osob ( ve stejné době a na stejný prostor běží pouze jeden nájemní vztah )

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Koupaliště 2,5km ve Velkých Karlovicích, přírodní štěrková nádrž Karolinka (Balaton) 8km, aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm, tenisové kurty Velké Karlovice 5km, nové wellness centrum a golfové hřiště na hotelu Horal 12km. Nejbližší lyžařské vleky: Tabačka 400m, Bzové 800m, dále pak 3km vrchol Soláň. Lyžařská střediska: Podťaté, Soláň, Machůzky, Kasárna, Kyčerka, Karolinka do 10km. Razula – 12km. Kohútka 14km, odtud po přejetí státní hranice možnost lyžování na Slovenské straně v lyžařském areálu Čertov (umělé zasněžování a nejdelší sjezdovka v oblasti 2,3km). Půjčovna lyží i horských kol v obci, hřebenové běžecké i turistické tratě - nástup cca 2km. Ideální místo pro rodinnou rekreaci, výborné podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku v zimě pro zimní sporty. Výlety do Valašského muzea ve Velkých Karlovicích do skanzenu v Rožnově p. Radhoštěm a na atraktivní Pustevny a Radhošť, motokáry ve Frenštátě p. Radhoštěm. Okolní města: Vsetín, Rožnov a Frenštát pod Radhoštěm, Valašské Klobouky, celodenní výlety na Slovensko. Stravování: restaurace 400m, obchod 2,5km.
TOPlist