Poloha a dosažitelnost

Jesenný se nachází v podhůří Krkonoš, asi 12km od města Semily, v dosažitelné blízkosti Jizerských hor a Českého Ráje. Je obklopen malebnou přírodou s loukami a lesem bohatým na houby a borůvky. Vzdálenost autobusové zastávky Jesenný, vápenka je 200m od domu, vlaková zastávka Jesenný 3km. Domek je umístěn na prostorné parcele na okraji obce. Je oplocen, hlavním vchodem obrácen ke komunikaci, jižní stranou do rozlehlé zahrady s dostatkem soukromí.

  Vybavení a služby

Rodinný domek vyniká příjemnou atmosférou v nově zrekonstruovaných a zařízených pokojích. Za domem je rozlehlá zahrada. Vytápění je elektrické s možností živého ohně v krbových kamnech. V moderně vybavené kuchyni je k dispozici lednička, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, myčka a po domluvě je možné použít pračku. V suterénu jsou prostory k uložení kol a lyží. Před domem na vlastní oplocené parkoviště pro 2-3 auta.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Restaurace: Kasiopea Jesenný (300m), Roubenka Bozkov (4km). Koupání: koupaliště v Jesenném, lom Držkov, koupaliště Železný Brod, aquapark Babylon Liberec. Lyžařské vleky: skiareály ve Vysokém nad Jizerou, Pasekách nad Jizerou, Jablonci nad Jizerou, Zlaté Olešnici, Rokytnici nad Jizerou. Obchod: Jednota (200m). Pošta: Jesenné (600m). Nákupní centra: Tesco, Lidl, Penny, Albert Semily (12km). Bankomaty: Semily (12km - Moneta, KB, ČSOB, Česká spořitelna).

Zpět


TOPlist
  Domek v Jesenném Jesenný
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Domek v Jesenném
Ceník ubytování a stravování