Poloha a dosažitelnost

Penziony se nachází na jižní stráni v oblasti Dolní Malé Úpy. Nádherný výhled do údolí Dolní Malé Úpy a na Černou Horu. V létě dosažitelný motorovými vozidly po asfaltové komunikaci. V zimě parkování na hlídaném parkovišti asi 700m od chaty. Zavazadla dopravíme na sněžném skútru až k chatě.

  Vybavení a služby

Vybavení a služby penzionu jsou úzce specializovány na pobyty rodin s dětmi. Veliká dětská herna a tělocvična, obrázkové pokoje. Stravování formou plné penze, dětské postýlky na pokojích, jídelní židličky v jídelně, snížená umyvadla pro malé děti... Dětem v hlavní sezoně zajišťujeme zábavné programy, rodiče mohu využít klasickou saunu, vířivou vanu, kulečník, každý týden zajišťujeme relaxační másáže, mimo jiné i medovou a čokoládovou, nechte se u nás hýčkat a své děti vyřádit!  Rekreace a služby v okolí

Půjčovna horských kol cca 700m. Bowling Pomezní Boudy - 4,5km. Relax centrum Pec pod Sněžkou. Rozmanité turistické trasy. Výhodná poloha pro výlety do východních i západních Krkonoš, výchozí bod pro pěší turistiku - Sněžka, Portášovy boudy, Pec pod Sněžkou (7km), Obří důl, krásné trasy směr Liščí hora, Rozcestí, Výrovka, Luční hora, Luční bouda, údolí Bílého Labe, nádherné cesty úbočím Kozích hřbetu. Další vzdálenější výlety: ZOO - Dvůr Králové n. L., Adršpašské skály, Trutnov, zámek Kuks a Opočno, Babiččino údolí nebo náchodský zámek.

Zpět


TOPlist
  Dětský a rodinný penzion Permoník
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Dětský a rodinný penzion Permoník
Ceník ubytování a stravování