DAJO Babjákovi - Poloha, Služby, Okolí

DAJO Babjákovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází na okraji horské obce Kovářská s nadmořskou výškou 830m v Krušných horách. Dostupnost autem, autobusem z Chomutova nebo Klášterce nad Ohří.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování ve zcela nově zrekonstruovaném komfortním apartmánu 2+1 (bezbariérová úprava) v přízemí obytného domu. K dispozici oddělená ložnice (1x masivní manželské dvoulůžko + 1x jednolůžko), prostorná komoda, možnost dětské postýlky. Obývací pokoj vybaven rozkládacím dvoulůžkem, sedací soupravou, konferenčním stolkem, plnohodnotným jídelním koutem, TV, DVD, WIFI, společenské hry. Samostatná kuchyně vybavena el. sklokeramickou varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, topinkovačem, varnou konvicí, včetně veškerého potřebného nádobí a jídelního servisu. Velice prostorná koupelna je vybavena otevřeným bezbariérovým sprchovým koutem, umyvadlem, polohovacím zrcadlem, vysoušečem vlasů a WC. Ve vstupní chodbě se nachází rozměrná šatní skříň. Lyže, kola apod. je možno uložit v uzamykatelném prostoru.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kovářská je plně vybavená horská obec, několik restaurací včetně wellness a bazénu (cca 150m), plně zásobené obchody, útulná perníková kavárnička, pošta, lékař, možnost sáňkování a bobování v okolí objektu. V obci je opět zprovozněn retro-lyžařský vlek. V blízkosti objektu zastávka skibusu (cca 150m) do ski areálu Nový Klínovec. Autem na Klínovec jen 10 min., na Boží Dar 15 min., nebo do ski střediska Plešivec 25 min. Pro milovníky běžek nespočetné množství upravovaných i neupravovaných běžeckých stop. Od jara do podzimu jsou k dispozici trasy pro turistiku a cykloturistiku. Letos nově na vrcholu Klínovce otevřen trial park všech obtížností (nejdelší 10,6km). Dále doporučujeme jízdu parní lokomotivou na úzkokolejce z Oberwiesenthalu. Příjemným relaxem po sportu je návštěva aquaparku v Chomutově nebo na německé straně v Marienbergu (vhodný pro rodiny s dětmi). Za zmínku stojí na Božím daru návštěva Ježíškovy cesty, Božídarského rašeliniště či Blatenské rozhledny s Vlčími jámami.
TOPlist