Chaty Renata a Květa - Poloha, Služby, Okolí

Chaty Renata a Květa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekty se nachází v obci Radimovice 200m od Zámku Sychrov. Příjezd je po dálnici PRAHA-LIBEREC, odbočka Paceřice, první sjezd za Turnovem. Vzdálenosti 7km od Turnova a 20km od Liberce.Bezproblémový výjezd na silnici v zimním období.
Vybavení a služby
Objekty kompletně vybaveny. Teplá studená voda. Elektrické topení. Objekty po celkové rekonstrukci. V ceně lůžkoviny. V hlavní letní i zimní sezóně jsou pouze týdení pronájmy. Kryté venkovní bazény s ohřevem vody tep. čerpadlem, houpačka,houpací lavice,skluzavka,dětský domeček, pískoviště,Květa - stůl na stolní tenis, zahrada s nábytkem,lehátka, gril. Možnost úschovy kol a lyží. Parkoviště u obou objektů na vlastním pozemku, Květa - garáž pro 2 auta.VI-FI zdarma. Přízemní část objektu Květa je bezbariérová /kuch. kout + obýv. místnost + 3 lůž. ložnice, příslušenství.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obchod s potravinami, restaurace, pošta,ten. kurty, multifunkční hřiště, jízda na koních - 2 km, cyklotrasy, sportovní hala-2 km. Zámek Sychrov. Vlakové a autobusové spojení. Turnov: Skalní město, hrady a zámky v Českém ráji. Liberec: Centrum Babylon, Skiareál Ještěd. www.radimovice.cz, www.obecsychrov.cz,www.severnicechy.info,www.cesky-raj.info
TOPlist