Poloha a dosažitelnost

Chatová osada se nachází cca 300 metrů od posledních domů města na okraji lesa, luk a rybníka v údolí řeky Metuje pod silnicí směrem na Jestřebí. Přesný popis příjezdu je na www stránkách osady pod tlačítkem "Popis příjezdu" a tento popis zasílám automaticky s rezervací pobytu. Parkování přímo pod oknem "Vaší" chaty zdarma.

  Vybavení a služby

Všech 12 chat je stejného typu i vybavení, v chatě je 5 lůžek, z toho tři dole a dvě nahoře, na každém pokoji je stůl, židle, skříň. Na chodbičce pak lednička a trezorek, z chobičky je přístup na WC. Osada je oplocena a v noci osvětlena, k dipozici je společná kuchyňka, ohniště, pískoviště. V recepci služba celých 24 hodin, prodej základních potravin a nápojů v omezeném sortimentu. Chaty nejsou bezbariérové, jsou zde vždy 2 až 3 schody, záleží na postižení, ale pro mnohé postižené jsou vhodné.WIFI k dispozici za 50,-Kč na celý pobyt.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Na 70 typů na výlety i s fotografiemi, odkazy na jejich www stránky a vzdáleností, včetně výletů do nedalekého (13km) Polska najdete na www stránkách osady pod tlačítky "Tipy na výlety" a pod tlačítkem "Popis a informace" pak hledejte vše užitečné k pobytu v Novém Městě nad Metují.

Zpět


TOPlist
  Chatová osada U koupaliště (bývalého)
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chatová osada U koupaliště (bývalého)
Ceník ubytování a stravování