Poloha a dosažitelnost

Domek u lesa na polo samotě pod zřiceninou hradu Kaltrštejn. Asfaltka až k domku. Z jedné strany hory, z druhé louky a lesy.

  Vybavení a služby

Jesenikach za hradem kalteštejn Chata rodineho typu minimálně na 2 noci,prostory koupelna, vybavena kuchyne až pro 12 lidi + přistylky, 3 ložnice, obyvák s internetem a pergola s ohništěm, udirnou, grilem,nachazí se u lesa na samotě. Velka zahrada je prolezačka s piskovištěm a bazenem ! Blisko se nachazí ciklo trasa Otmuchovsky jezera do Priessnitzovych lázniich a slavná cyklotrasa Rychlebsky stesky, za lesem restaurace 500m,za domkem je les plný hřibu rybnik na rybařeni lomi na koupani multyfncni kurt,ranč s vyjištkou na konich! Spousta STATEM chraněnych přirodních ukazu. www.rychleby.wz.cz, 733319831

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Restaurace 500m za lesem,obci 2 hospody, cukrárna,křižovatka slavné cyklotras Rychlebské stezky a Otmuchovsky jezera do Priznicovich lázni,za domkem je les plný hřibu rybnik na rybařeni lomi na koupani ranč s vijištkama na konich,multy funkčni kurt a Spousta STATEM chraněnych přirodních ukazu,Nejbližší sjezdovky jsou 17 km v Lipové-lázních, ve 20 km vzdáleném polském Otmuchowě jsou známá jezera, 15 km jeskyně na Pomezí, 19 km v Jeseníku krytý bazén a rozhledna Zlatý chlum, 23 km v Ramzové lanovka na Šerák, 17 km zámek v Javorníku.Spousta inych atrakcí !!!

Zpět


TOPlist
  Chata rodinného typu v Jeseníkách
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata rodinného typu v Jeseníkách
Ceník ubytování a stravování