Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Po hlavní silnici z Krupky (u Teplic) směrem na Fojtovice na úplném vrcholu stoupání odbočka vpravo k hotelu Komáří Vížka a po 50m doprava štěrkovou cestou cca 40m k chatě.
Vybavení a služby
V přízemí chaty je prostorná společenská místnost s krbovými kamny, který celý objekt vytápí. Součástí je menší kuchyňka s indukčním sporákem, mikrovlnou troubou, lednicí, dřezem a veškerým nádobím se sklenicemi a půllitry. V místnosti je posezení u stolu s lavicí a židlemi nebo křesly, TV na satelitní příjem se spoustou programů a jedna široká postel. Vedle je koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře je podkrovní ložnice pro 4 osoby přístupná po schodech ze společenské místnosti.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V okolí je spousta tras pro cyklo nebo pěší výlety s propojením na trasy v blízkém Německu. Zajímavostí je nejdelší sedačková lanovka v ČR, která má konečnou stanici 60m nad chatou a dá se tak využít jako návrat z výletu i s koly, které přepravuje (vyjma elektrokol). V zimě je kolem množství udržovaných tras na běžky i s návazností na stopy v Německu nebo jsou v blízkosti skiareály Komáří Vížka, Telnice nebo Bouřňák. Nad chatou je hotel a restaurace Komáří Vížka - celoroční provoz (70m) nebo o víkendu restaurace u kostela (80m).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz