TOPlist

Apartmány Maxov * * * *

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Maxov je přímo na hřebenech Jizerských hor. S výbornou polohou vzhledem k Jizerské magitrále, Ski areálům Severák 2km, Bukovka 2km a Špičák 8km. Nejbližší města pro pohodlné nákupy: Smržovka 2km, Jablonce nad Nisou (8km) i Liberce (10km). Do Maxova jezdí Autobus MHD Jablonec n.N.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v již třech prostorných luxusních apartmánech s kapacitou celkem 18 lůžek s vlastním vchodem do objektu. *** Apartmán "Rustic" v přízemí nabízí následující dispozice: Vstupní společná hala a kolárna s lyžárnou: úložný prostor pro bundy a obuv, místo pro uskladnění jizdních kol a lyžařské výbavy. Obývací pokoj - 2přistýlky: rozkládací sedací souprava, jídelní kout, TV, připojení na internet. Kuchyňský kout: plně vybavená kuchyň s veškerými spotřebiči (lednice s mrazáčkem, dvouvařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, toaster), nádobí pro 6 osob. Ložnice - 4lůžka: dvě lůžka a jedno dvoulůžko, šatní skříň, Sociální zařízení: koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem a oddělené WC. **** Apartmán "Deluxe" v podkroví nabízí následující dispozice: Vstupní společná hala a kolárna s lyžárnou : úložný prostor pro bundy a obuv, místo pro uskladnění jizdních kol a lyžařské výbavy. Obývací pokoj - 2přistýlky: rozkládací sedací souprava, jídelní kout, připojení na internet. Kuchyňský kout: plně vybavená kuchyň s veškerými spotřebiči (lednice s mrazáčkem, sporák, el. trouba, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice), nádobí pro 6 osob. 1.Ložnice - 2lůžka: dvě oddělená lůžka, šatní skříň. 2.Ložnice - jedno dvoulůžko, šatní komoda, TV+SAT. Sociální zařízení: koupelna s umyvadlem, vanou a WC. **** Apartmán "Mezonet" v podkroví nabízí následující dispozice: Vstupní společná hala a kolárna s lyžárnou : úložný prostor pro bundy a obuv, místo pro uskladnění jizdních kol a lyžařské výbavy. Obývací hala - Manželské dvoulůžko, 2přistýlky: rozkládací sedací souprava, jídelní kout, připojení na internet, TV. Kuchyňský kout: plně vybavená kuchyň s veškerými spotřebiči (lednice s mrazáčkem, sporák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice), nádobí pro 6 osob. Ložnice v druhém patře apartmánu - manželské dvoulůžko, Sociální zařízení: koupelna s umyvadlem a hlubokým sprchovým koutem pro koupání dětí a WC. Parkování: až 7 parkovacích míst na pozemku k dispozici. V případě zájmu nabízíme dětem kontakt s našimi Holandskými kozičkami Čertem, Bobíkem, Sášou a Kulíškem. Příp. koníky Káčou a Betinkou, Bucifalem, Andělkou. Další vybavení zdarma k mání: různé sportovní potřeby jako např. badbinktonové pálky, bob, míč, atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hospůdky v sousedství: U Toníčka (200m), U Hrocha (100m), ZIMA: Sjezdové lyžování: SKI areál Severák 2km (dětská škola + dětská sjezdovka), SKI areál U Pily 1,5km (dětská škola + dětská sjezdovka), SKI areál Bukovka 2km (dětská škola + dětská sjezdovka), SKI areál Špičák 8km. Běžecké lyžování - 20m do stopy Jizerské magistrály (lyže nazujete přímo před apartmánem) LÉTO: Horská Cyklistika: u nás jste na hřebenech Jizerek = ideální podmínky pro každého Dětské hřiště: u partmánu a dále 100m od apartmánu (restaurace u Hrocha) Koupání: Lučanské koupaliště jen 1,5km od objektu, Bazén s Aquaparkem v Jablonci n.N. 8km Houbaření, borůvky, atd.: les jen 20m od apartmánu Více na našich stránkách www.apartmanymaxov.cz
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz