Chata u Pána

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata u Pána leží na rozhraní Nízkého a Hrubého Jeseníku v obci Dolní Moravice, nedaleko Karlova, hory Praděd a lázní Karlova Studánka. V okolí chaty se nachází sjezdovky, běžkařské a turistické trasy a cyklotrasy. Chata u Pána leží pod lesem mimo hlavní silnici, ale s výbornou dostupností včetně parkování na vlastním pozemku. GPS chaty: 49.98349N, 17.2981E
Vybavení a služby
Chata u Pána je rodinná útulná chata pro 6 osob, má 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, WC, umyvadlo, plně vybavenou kuchyň, velká lednice s mrazákem, mička, mikrovlnka, TV se satelitem, rádio, společenské hry. V obývacím pokoji krb, východ na terasu. Ohřev vody a vytápění je řešeno plynovým kotlem, topení jsou v každé místnosti včetně chodby. Na pozemku je pergola s možností grilování, ohniště s posezením. Z obývacího pokoje lze vyjít na terasu orientovanou na jižní stranu, kde můžete trávit pohodové chvíle u kávy či vínka, které Vám rád nabídnu.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pobyt je vhodný pro všechny, kteří si chtějí zasportovat, či užít klidu a krásné přírody Jeseníků. Rozsáhlý SKI areál Karlov pod Pradědem (11 km propojených sjezdovek), pro běžkaře jsou v blízkosti upravované běžecké trasy, ze kterých je možné nastoupit na hlavní běžecké trasy po Jesenické magistrále. V okolí cyklostezky. V obci je dětské hřiště. Rozhledna v Dolní Moravici (Nová Ves). Lázně Karlova Studánka s termálním bazénem, solnou jeskyní a starobylými lázeňskými domy. Aquapark Bruntál a Rýmařov. Wellness & spa Sobotín. Nejvyšší hora Jeseníků Praděd 1491m. Naučná stezka vodopády Bílé Opavy. Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Přehrada Slezská Harta. Rešovské vodopády. Rejvíz a Mechová jezírka. Stezka v oblacích Dolní Morava. Hrad Sovinec.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz