TOPlist

Chata Tatrovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Tato zděná chata se nachází v obci Tatrovice - v rekreační oblasti u krásné přehrady Tatrovice vhodné ke koupání i k rybolovu. V okolí je les a rybník. Vzdálenost od okolních obcí: Chodov u Karlových Varů - 5 km, Karlovy Vary - 13 km.
Vybavení a služby
Kuchyň je plně vybavená. K dispozici je i lednice s malým mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s troubou, rychlovarná konvice. V koupelně jsou 2 umyvadla a sprchový kout. WC je samostatné. V 1.NP jsou 3 samostatné ložnice - s dvoulůžkem, s 2 lůžky a s rozkládací postelí. Lůžkoviny a další prádlo nutno přivézt VLASTNÍ. U chaty je velká terasa, k níž patří slunečník, stůl, židle a gril. Na zahradě u chaty je stojan s 2 houpačkami. V chatě je krb, který umožňuje centrální vytápění. Pod verandou je k dispozici klasická zděná garáž. Pronájem za příplatek.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Koupání v čisté přehradě Tatrovice, možnost rybaření, turistika, cykloturistika, houbaření, výlety po Krušných horách. V blízkosti světoznámé lázně Karlovy Vary. V obci je restaurace. Autobus.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz