Chata Rudník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidné obci Rudník na úpatí Krkonoš. V okolí je dosti možností na zimní sporty (Černy Důl, Herlíkovice, Janské Lázně, Mladé Buky a další) a přímo nad chatou jsou upravované dráhy pro běžkaře. Pro cyklisty tu jsou cyklostezky a pro houbaře krásné lesy...
Vybavení a služby
Chata je vybavena: 4 dvoulůžkové pokoje, velká společenská místnost, kuchyň, koupelna, velký sprchový kout s WC, samostatný WC, chodba a kotelna. Vytápění v zimních měsících je možné automatickým kotlem na tuha paliva nebo el. kotlem. Pokoje jsou vybaveny 2 lůžky a skříněmi. Společenská místnost je vybavena sedací soupravou, jídelním stolem s židlemi pro 8 osob, TV, DVD a VIDEO. Kuchyň je plně vybavena nádobím, nerez příbory, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a el. sporákem s troubou. Koupelna je vybavena sprchu s WC, umyvadlem, samostatným WC a pračkou. VE VŠECH PROSTORECH CHATY JE ZÁKAZ KOUŘENÍ A POHYB S OTEVŘENÝM OHNĚM! Dale je k dispozici garáž pro zaparkovaní auta nebo uskladnění kol, lyží a veškerého sportovního vybaveni. U chaty je prostorná zahrada s ohništěm a venkovním dřevěným posezením.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Veškere možnosti o rekreaci a služeb v okolí neleznete na strankach www.chatarudnik.cz
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz