PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata přímo na sjezdovce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází přímo na sjezdovce, ve skiareálu Lišák Stříbrná, v Krušných horách, nedaleko Kraslic.
Vybavení a služby
Nabízíme k pronájmu chatu až pro 8 osob. Chatu si je možné pronajmout jakýkoliv den v týdnu, minimální počet nocí k pronajmutí jsou 2 noci, celková kapacita chaty je 8 lidí. Chata je vytápěna pomocí plynového kotle. Chata má 2 pokoje, jeden pokoj s balkónem s palandou pro 3 osoby a druhý pokoj pro 2 osoby. Společnou místnost s terasou a kuchyňkou a přistýlkou (rozkládací gauč pro 2 osoby) + přistýlka na rozkládacím lůžku. Dále je v chatě lyžárna/kolárna, jídelna, WC a koupelna se sprchovým koutem. Vedle chaty se nachází pergola s mobilním grilem, kde je možné posedět, přímo před chatou je v létě umístěná lavice pro posezení přímo na louce. Níže pod chatou bydlíme s rodinou v domě, v případě dotazů jsme plně k dispozici, během pobytu nechodíme do chaty, pokud to není vysloveně nutné. Další vybavení: internet (wifi), TV, hi-fi věž, rádio, lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, dvouplotýnkový sporák s troubou, krb.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Naše chata je ideální místo pro strávení aktivní dovolené, ale také pro relaxaci a výlety s rodinou. V případě příznivých sněhových podmínek na místním vleku je ideální pro zimní dovolenou. V případě horších sněhových podmínek je kousek vedle zasněžovaný skiareál Bublava – Stříbrná a nedaleko na německé straně skiareál Schöneck. V létě se můžete vydat na kola, pěší turistiku, na sběr lesních plodů, nebo na výlet po okolních přírodních zajímavostech a památkách. A to nejlepší je vzbudit se ráno a vyběhnou bosí z terasy rovnou do orosené louky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz