Chata Malenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází vedle lyžařské sjezdovky na úpatí Lysé hory. V letních měsících je parkování možní řešit přímo u chaty. V zimních měsících pak dle sněhových podmínek a druhu náhonu vašeho vozidla buď u chaty, nebo 400m od ní u vleku (parkování zdarma). V případě parkování u vleku Vám zajistíme přepravu vašich věcí až k chatě.
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 10 osob ve 4 ložnicích. 1NP: kuchyň, jídelna, koupelna (2x sprchovací kout, 2x umyvadlo, 1x WC), druhé WC - umístěno v samostatné místnosti. 2NP: obývací místnost, 4 lůžkový pokoj a dva 2 lůžkové pokoje, infrasauna, zimní zahrada a terasa. 3NP: 2 lůžkový pokoj. Ložní prádlo a ručníky jsou zahrnuty v ceně pobytu. Chata je vybavena kuchyňskou linkou a nádobím, k dispozici je jak jídelní místnost, tak obyvací část se sedací soupravou a TV. Vytápění je pomocí krbu, nebo je možné využít elektrických přímotopů, které můžete ovládat dálkově pomocí SMS. Chatu Vám předehřejeme pomocí přímotopů a dále si můžete topit zdarma námi dodaným dřevem, nebo elektřinou za úhradu (máme tzv. noční tarif). Chata je zateplena. Chata využívá vlastní studnu s pitnou vodou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí je vhodné pro lyžování (sjezdové i běžecké) - značené turistické stezky, cykloturistiku, pěší turistiku, houbaření. Před chatou je k dispozici venkovní posezení. Na lyžích dojedete přímo k vleku (vzdálenost cca 100m). Blízká lyžařská střediska: Malenovice, Ostrá, Na Čele - Ostravice, Lysá hora, Opálená, Biocel Zlatník, Zlatník - Fela, Palkovice – Za domem, TJ Radegast.
TOPlist