Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází 1,2km od hlavní silnice č.11 v klidné části Horního Václavova nebo 4km od hlavního tahu na Karlovou Studánku č. 445. Až k samotné chatě vede cesta s možností parkování 2 aut přímo před objektem a dalších 3 aut u cesty. Ve vesnici se nachází malý obchůdek, čerpací stanice, dětská hřiště, pošta a lokální hospůdka.

  Vybavení a služby

Přítulná zděná chata s bazénem se dvěma pokoji, šesti lůžky a dvěma přistýlkami. Vybavená kuchyně (el.sporák, lednička, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, trouba, remoska). Obývací místnost s gaučem a třemi křesílky, TV. Dvě ložnice se třemi lůžky s možností přistýlky a úložným prostorem ve skříních. Dále se na chatě nachází nově zrenovovaná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, ústřední topení na plyn. Okolo chaty je volné prostranství ohraničené živým plotem, které poskytuje maximální soukromí. Na zahradě je částečně zabudovaný 3,5m široký bazén, venkovní kuželky, hřiště na volejbal či badminton a samozřejmě nesmí chybět venkovní posezení a gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Přímo v obci se nachází malý obchod s potravinami, hospoda, pošta, čerpací stanice a 1km vzdálený hotel s restaurací, krytým bazénem, whirpool a welness. V 8km vzdáleném Bruntálu můžete navštívit místní zámek, aquapark nebo krytou motokárovou halu. Pro milovníky zimních sportů se v blízkém okolí nachazí Skiareál Čerťák (1,5km od chaty) nebo 10km vzdálený Ski Resort Kopřivná. Okolí nabízí mnoho možností využití jak pro zimní i letní sporty. Lyžování a běžky v Dolní Moravici, Malé Morávce, Karlově, Pradědu. Pěší turistika Praděd, Karlová Studánka, vodopády Bílé Opavy, Rešovské vodopády, přečerpávací elektrárna Dlouhé stáně a rybaření nebo koupání na Slezské Hartě.

Zpět


TOPlist
  Chata Jindřiška Václavov u Bruntálu
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Jindřiška
Ceník ubytování a stravování