PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Hynčická pekárna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Hynčická pekárna se nachází v oblasti mezi Jeseníky a masivem Kralického Sněžníku, v poslední době rychle se rozvíjejícím lyžařském středisku Kraličák v Hynčicích pod Sušinou. K chatě dojedete pohodlně po místní komunikaci, v zimě při nepříznivých podmínkách doporučujeme sněhové řetězy. K parkování slouží čtyři parkovací místa přímo u chaty.
Vybavení a služby
Chata byla kolaudována v prosinci roku 2010, je zděná v kombinaci se dřevem. V přízemí se nachází společenská místnost s posezením pro cca 16 osob a velkou kuchyní s moderním vybavením - trouba, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnka... K dispozici je sauna pro max.9 osob. Objekt je otápěn ústředním topením napojeným na elektrokotel, ve společenské místnosti jsou krbová kamna na případné přitopení. Wi-fi připojení k internetu zdarma. K ubytování nabízíme čtyři čtyřlůžkové pokoje v patře, každý vybaven sociálním zařízením - WC, umyvadlo a sprchový kout. Jeden pokoj má ještě předpokoj se dvěma lůžky. Kapacita chaty je tedy maximálně 18 osob - 16 lůžek a 2 přistýlky. U chaty lze využít letní částečně krytou terasu, místnost sloužící jako lyžárna, v létě se zde uschovávají kola.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poloha chaty v horní části Hynčic je výhodná pro milovníky sjezdového lyžování, k lanovce dojdete a z části sjedete po 150 metrech, po lyžování při dobrých sněhových podmínkách se na lyžích dostanete až k lyžárně. Běžky lze nazout takřka u chaty. V blízkém okolí stojí za návštěvu mimo jiné pramen Moravy na Kralickém Sněžníku (1424 m.n.m.), termální koupaliště ve Velkých Losinách, lyžařská střediska Kouty a Dolní Morava, turistické chaty Paprsek a Návrší, Relaxcentrum Kolštejn v Branné nebo polské lázně Ladek Zdrój. V letním období jistě oceníte polohu chaty 200 metrů od uměle vytvořeného horského rybníka Úžas, kde se lze vykoupat, zarybařit si nebo se projet na kajaku. Cyklistické stezky nedotčenou přírodou za humny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz