Chata Dolanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidné části západních Krkonoš nedaleko Jablonce nad Jizerou a Rokytnice nad Jizerou v obci BUŘANY u celoročně udržované místní komunikace v nadmořské výšce 550m.
Vybavení a služby
Ubytování v jednom 10-lůžkovém, jednom 6-lůžkovém a jednom 5-lůžkovém pokoji, na čtyř 4-lůžkových a dvou 3-lůžkových pokojích. Společná vybavená kuchyně, spíž a lednice. Společenská místnost s TV, dvě koupelny se sprchovým koutem a dvěma umyvadly, pánské a dámské WC. Vytápění chaty je centrální na tuhá paliva a zajišťují si ho sami rekreanti. V zimním období je možno využít lyžařský vlek se závěsnými kotvami, který je umístěn přímo před chatou s možností lyžování i ve večerních hodinách. Parkování u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Pěší tůry, cyklistika, lyžování. Dobrý přístup na hřebeny Krkonoš i do Jizerských hor. Tipy na letní aktivity: Harrachov a Mumlavský vodopád, Rokytnice a Huťský vodopád, Bozkovská jeskyně, Bouda na Rezku, Dvoračky, Bratrouchov, Vosecká bouda, Labská bouda, letní koupaliště v Jablonci n.J., vodácké aktivity na Jizeře, jezdecké příležitosti na koňské farmě v Buřanech. Tipy na zimní aktivity: Skiareál Kamenec v Jablonci n. Jizerou 4 km, skiareál Horní domky a Studenov v Rokytnici n. Jizerou 7 km, další lyžařské areály v Pasekách n. Jizerou a v Harrachově. Běžky Lysá hora a hřebeny Krkonoš (lanovkou z Rokytnice), Rezek 1 hod., Vosecká bouda 2,5 hod., Dvoračky 2,5 hod., Labská bouda 4 hod.
TOPlist