Chata Český Jiřetín

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v obci Český Jiřetín v Krušných horách v části zvané Mlejnky. Přímo v obci je hraniční přechod do Německa. V blízkosti chaty se nachází lyžařský vlek, další sjezdovky patřící Ski areálu Český Jiřetín (ski.ceskyjiretin.cz) jsou nedaleko v obci. Ski areál Klíny (www.kliny.cz) je ve vzdálenosti 13km, na německé straně pak najdete oblíbený Ski areál Holzhau (www.snowsports.de). V okolí je několik upravených běžeckých tras. V létě ideální na kolo a pěší turistiku (sběr hub a borůvek), koupání je možné ve venkovním bazénu v obci, dále pak na koupališti Neuhausen 6km (krusnohori-bez-hranic.cz) (venkovní plavecký bazén s tobogánem dosp. 2,80€, děti 1,50€), přírodní koupaliště Rechenberg 7km (www.krusnehory-erzgebirge.eu) (celodenní vstup dosp. 3€, děti 2€) nebo v termálních bazénech v lázních Altenberg (www.krusnehory-erzgebirge.eu) (ideální relaxace po lyžování).
Vybavení a služby
V přízemí předsíň, koupelna, kuchyň spojená s obývacím pokojem, v patře 2 ložnice. Koupelna (sprchový kout) a WC. Krbová kamna (vytopí celý objekt), možnost přitopení elektrickými přímotopy. Dřevěné schodiště z obýváku do podkroví je v obou směrech jištěno zábranami pro malé děti. Parkování 30m od objektu na příjezdové cestě, cesta v zimě udržovaná plužením. Sjízdnost vyjma kalamitních stavů bez nutnosti instalace sněhových řetězů, přesto je v zimě doporučujeme. S os. autem s pohonem 4x4 je možno zaparkovat přímo u chaty. Domácí mazlíček po domluvě s majitelem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Výlety v okolí jak na české tak německé straně nezničené části Krušných hor v okolí vodní nádrže Fláje a Ruschenbach, Flajský plavební kanál ze 17.století, rozhledna Jeřabina, přírodní rezervace Černý rybník, vyhlídka Puklá skála. Ideální na pěší a cykloturistiku, v zimě běžkařská magistrála 2 min od chaty.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz