Chalupa Zuzanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v obci Vítkovice v Krkonoších na samotě u lesa s výhledem na benecko. V zimě není možnost dostat se k chalupě autem v létě ano. V zimě možnost parkovat 400m od chalupy na parkovišti.
Vybavení a služby
Kuchyň (lednička, mikrovlná trouba, sporák na PB), obývací pokoj s krbovými kamny, které vytápí celou chalupu, 3 pokoje po pěti lůžkách, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Volné prostranství terasa, ohniště, venkovní krb na grilování, zahradní nábytek.
Rekreace a služby v okolí
V letním období velké možnosti pěší a cyklo turistiky, koupání ve vyhřívaném bazénu, navštěvy naučných stezek KRNAPu a muzeí. Pro zimní období jsou v provozu přímo v obci tři lyžařské areály. ALDROV - čtyřsedačková lanovka, technické zasněžování, večerní lyžování. VURMOVKA - lyžařské vleky, večerní lyžování. JANOVA HORA - lyžařské vleky, technické zasněžování, večerní lyžování, snowtubbing. Horní Mísečky - vzdálené 8km - SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN - HORNÍ MÍSEČKY -MEDVĚDÍN, možnost lyžování na 11-ti vlecích a 4 sedačkových lanovkách v celém Skiareálu. Denně upravované běžecké tratě na H. Mísečkách vedoucí až do Vítkovic.
TOPlist