Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v klidné části obce. Obec leží mezi Jilemnicí a Vrchlabím. Ve Vrchlabí je Ski areál Kněžický vrch (4km), odtud začínají Ski areály až do Špindlerova mlýna. V obci jsou každoročně upravené běžecké tratě, možnost až na rozhlednu Žalí, okolí Horní Branné, Dolní Branné, Valteřic,... V obci se nachází i hrobka a špitál hraběte Haracha, zámek. Možnost procházek a cykloturistiky po nových asfaltových cestách po hlavní silnici, vedlejší silnici, lesní cesty a cesty přírodou. Tipy na výlety: cykloturistika, pěší vystupy na hory Krkonoš, Sněžka, Černá hora, Žalí, pramen Labe, Zlaté návrší, Benecko, Horní Mísečky, Harrachov,... V létě je ve Vrchlabi možnost koupání na rybníku (Kačák). V zimě možnost bruslení na kluzišti v obci, běžecké tratě na běžky a spousta Ski areálů v okolí. Možnost koupání v krytém bazénu v Jilemnici.

  Vybavení a služby

Chalupa je po částečné rekonstrukci, nová vybavená kuchyně i obývací pokoj se dvěma lůžky a krbovými kamny, BTV, Hifi. Nová ložnice s manželskou postelí a detskou palandou. V celé chalupě je plynové topení + možnost topit krbem. Samostatné WC, koupelna s vanou. V létě příjemné posezení pod pergolou s venkovním krbem + udírnou. V zimě možnost pod pergolou parkovat auto. Parkování u objektu v oplocené zahradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Léto: Cykloturistika, pěší tůry po okolí obce a výlety po Krkonoších, možnost in-line bruslí, ... Zima: V obci jsou udržované běžecké tratě, nedaleko ski areály, bruslení na kluzišti, ... V obci se nachází pošta, autobusové zastávky, vinárna, restaurace, obchod s potravinami, hospoda, ...

Zpět


TOPlist
  Chalupa v Horní Branné u Jilemnice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa v Horní Branné u Jilemnice
Ceník ubytování a stravování