Chalupa u Pekařů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa U Pekařů nabízí ubytování v Beskydech. V jednom z nejkrásnějších míst Valašského království – v Novém Hrozenkově. Pokud si chcete pronajmout chatu v Beskydech nebo hledáte ubytování v Beskydech v soukromí, stačí vzít telefon, vytočit číslo 732 805 381 a domluvit se s námi na termínu pro vaši zimní nebo letní dovolenou v horách.Údolí Břežitá, ve kterém je Chalupa U Pekařů situována je oblast určená jak ke klidnému odpočinku v blízkém okolí objektu a výletům do významných okolních valašských měst, tak i k mnoha nejrůznějším aktivitám. V létě se nabízí horská turistika a cykloturistika, v zimě pak lyžování – běžecké i sjezdové.
Vybavení a služby
Chalupa U Pekařů je dvoupodlažní plně zrekonstruovaný rekreační dům určený pro ubytování v Beskydech. Celá chata je určená výhradně pro ubytované klienty. Nabízíme ubytování v Beskydech v soukromí. Chalupu U Pekařů najdete hned po příjezdu do Nového Hrozenkova. Odbočíte doprava a vydáte se proti proudu říčky Břežitá směrem pod hřeben Malého Javorníka. Chata se nachází na polosamotě, obklopená loukami a lesy Chráněné krajinné oblasti Beskydy. • Dvě koupelny pro větší komfort. Do přízemí chaty se vchází samostatným vchodem přes verandu. Je zde věšáková stěna, zrcadlo, skříň a přímotop. Chata je vybavena samostatným WC s umyvadlem a zrcadlem a samostatnou moderní koupelnou s rohovou vanou, pračkou a umyvadlem. Prostorná kuchyně je součástí velkého obývacího pokoje. Je zde pohodlná sedačka, dvě křesla a stolek, televize, krb, krásná stylová kachlová kamna, přímotop, jídelní stůl, šest židlí, gauč a celkově dobře vybavená kuchyňská linka se sporákem a lednicí s mrazákem. • Dvě ložnice a balkon s výhledem na Beskydy. Z přízemí stoupají dřevěné schody, po kterých se vchází do prvního patra. V patře jsou dvě samostatné ložnice. Ložnice A je vybavena dvěma lůžky, nočními stolky s lampičkami, skříňkou a skříní. Ložnice B nabízí dvě lůžka s nočními stolky a patrovou postel. Z ložnice B je možný přístup na balkon s výhledem na okolní nedotčenou přírodu beskydských hor. V prvním patře na chodbě se nachází infrasauna. V prvním patře je také samostatné WC s umyvadlem, zrcadlem a koupelna s prostornou rohovou vanou, umyvadlem a zrcadlem. • Relaxace v soukromém ubytování v Beskydech. Kolem objektu se rozkládá velký travnatý pozemek, který protíná příjezdová cesta s parkovištěm pro ubytované hosty. Kousek od chaty je malebné jezírko s vodními květinami. Pro chvíle odpočinku je připraveno venkovní posezení pod zastřešenou pergolou. Ubytovaní hosté mohou využít také zahradní krb a wellness koupání ve venkovní finské vaně. Na zahradě je k dispozici velká houpačka. Můžete si zahrát ruské kuželky, badminton nebo využít stůl na stolní tenis. V chatě je také možné zapůjčit si společenské hry. Úplnou představu o ubytování v Beskydech v Chalupě U Pekařů si můžete udělat v sekci Fotogalerie.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Pokud se ubytujete v Beskydech v soukromí Chalupy U Pekařů, můžete kromě lyžování a koupání využít i jiné formy volnočasového vyžití. Naším cílem je vaše spokojená dovolená. Pokud si pronajmete chatu v Beskydech, tak rozhodně litovat nebudete. • Turistické vyžití v Beskydech: Doporučujeme nádhernou turistickou cestu na hlavním hřebenu Javorníků – Kohútka, Portáš, Ztracenec, Velký Javorník, Kasárna, Bumbálka. Cesta vede na moravsko–slovenském pomezí. Příjemná je také hřebenová trasa s četnými výhledy na protějším hřebenu Vsetínských vrchů – Cáb, Tanečnice, Soláň, Benešky, Třeštík, Bumbálka. Můžete se také vydat údolím Vranče na Kohútku nebo Portáš. Výhledy na Valašské království nabízí rozhledna Súkenická. Příjemná procházka vede Malou Brodskou na Tanečnici. Pro ty, kdo upřednostňují radši roviny, nabízíme okruh kolem vodní nádrže v Karolínce. Z Karolínky-Raťkova můžete vystoupat na Soláň. Zajímavá je také cesta z Velkých Karlovice na Příschlop. • Beskydami na kole: Na kole jsou přístupné například hlavní hřeben Javorníků a Vsetínských vrchů Pro ty, co mají rádi okružní výlety na kole, nabízíme trasu: Karolínka – Stanovnica – Příschlop – Podťaté – Velké Karlovice – Karolínka. • Zábava na večer: A pokud vás neunaví pěší nebo cyklistický výlet po krásách Beskyd, můžete si na závěr dne dopřát posezení v některém z kulturních zařízení s možností dalších sportovních výkonů. Třeba v bowlingu, který v okolí chaty nabízí například: Pepicentrum Velké Karlovice, Hotel Galik Velké Karlovice. • Relaxace pro unavené tělo: Majitelka Chalupy U Pekařů, paní Jarmila Pekařová, nabízí celou řadu masáží. Navštivte její webovou prezentaci s výčtem poskytovaných služeb na www.masazepekarova.cz. Výčet aktivit samozřejmě není úplný. V době internetové ale není problém vygooglit si spousty dalších aktivit, kterých Valašské království nabízí celou řadu. Stačí například zajít na portál turistického resortu Valachy – www.valachy.cz
TOPlist