Chalupa u Macků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa u Macků se nachází na krásném místě na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Najdete ji v obci Roprachtice cca 30m od silnice směr Vysoké nad Jizerou. GPS 50°39'39.304"N, 15°24'59.319"E.
Vybavení a služby
U chalupy je možnost parkování minimálně dvou automobilů. Od parkovací plochy ke vstupu do chalupy je to cca 50m travnatou cestou. Vstup do nabízeného podkrovního apartmánu je z prostorné vstupní chodby po dřevěném schodišti. Ze schodiště je vstup do společenské místnosti, kde je kompletně vybavená kuchyně, včetně elektrických spotřebičů (lednice, mikrovlná trouba, el. sporák, varná konvice) a samozřejmě plně vybavená kuchyňská linka včetně nádobí. Dále je společenská místnost vybavena dvěma gauči - 1x rozkládací jako 2x přistýlka, stolečkem, dvěma křesly, jídelním stolem, židlemi. Ze společenské místnosti je vstup do sociálního zařízení, které je vybaveno WC, umyvadlem a sprchovým koutem.Ze společenské místnosti jsou samostatné vstupy do dvou podkrovních pokojů. První pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a jedním dvojlůžkem. Druhý pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a dvěma matracemi umístěnými na dřevěném roštu vedle komína.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Přijměte pozvání do naší tradiční roubené chalupy. Krkonoše i Jizerské hory budete mít jako na dlani, užijete si zimní radovánky i letní horskou turistiku a zamilujete se do magické krajiny, která inspirovala celou řadu slavných umělců.V zimě možnost lyžování:Vysoké nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Herlíkovice. Tipy na výlet v okolí: rozhledna v Roprachticích – vzdálenost od chalupy 1km, Vysoké nad Jizerou - 4km, Bozkovské dolomitové jeskyně – 14km, Poniklá - Muzeum krkonošských řemesel – 7km, Poniklá - Rautis a.s. výroba perličkových ozdob – 7km, rozhledna Štěpánka - 16km, Paseky nad Jizerou - 12km, Rokytnice nad Jizerou - 17km, Vrchlabí - 18km, Špindlerův mlýn - 31km, Jablonec nad Jizerou - 13km, Jizerka - 26km, Jilemnice - 11km, Jablonec nad Nisou – 30km, Liberec - 47km, Pec pod Sněžkou - 48km, Mumlavské vodopády - 27km, Harrachov - 27km
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz