Chalupa u Macků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa u Macků se nachází na krásném místě na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Najdete ji v obci Roprachtice cca 30m od silnice směr Vysoké nad Jizerou. GPS 50°39'39.304"N, 15°24'59.319"E.
Vybavení a služby
U chalupy je možnost parkování minimálně dvou automobilů. Od parkovací plochy ke vstupu do chalupy je to cca 50m travnatou cestou. Vstup do nabízeného podkrovního apartmánu je z prostorné vstupní chodby po dřevěném schodišti. Ze schodiště je vstup do společenské místnosti, kde je kompletně vybavená kuchyně, včetně elektrických spotřebičů (lednice, mikrovlná trouba, el. sporák, varná konvice) a samozřejmě plně vybavená kuchyňská linka včetně nádobí. Dále je společenská místnost vybavena dvěma gauči - 1x rozkládací jako 2x přistýlka, stolečkem, dvěma křesly, jídelním stolem, židlemi. Ze společenské místnosti je vstup do sociálního zařízení, které je vybaveno WC, umyvadlem a sprchovým koutem.Ze společenské místnosti jsou samostatné vstupy do dvou podkrovních pokojů. První pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a jedním dvojlůžkem. Druhý pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a dvěma matracemi umístěnými na dřevěném roštu vedle komína.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Přijměte pozvání do naší tradiční roubené chalupy. Krkonoše i Jizerské hory budete mít jako na dlani, užijete si zimní radovánky i letní horskou turistiku a zamilujete se do magické krajiny, která inspirovala celou řadu slavných umělců.V zimě možnost lyžování:Vysoké nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Herlíkovice. Tipy na výlet v okolí: rozhledna v Roprachticích – vzdálenost od chalupy 1km, Vysoké nad Jizerou - 4km, Bozkovské dolomitové jeskyně – 14km, Poniklá - Muzeum krkonošských řemesel – 7km, Poniklá - Rautis a.s. výroba perličkových ozdob – 7km, rozhledna Štěpánka - 16km, Paseky nad Jizerou - 12km, Rokytnice nad Jizerou - 17km, Vrchlabí - 18km, Špindlerův mlýn - 31km, Jablonec nad Jizerou - 13km, Jizerka - 26km, Jilemnice - 11km, Jablonec nad Nisou – 30km, Liberec - 47km, Pec pod Sněžkou - 48km, Mumlavské vodopády - 27km, Harrachov - 27km
TOPlist