Chalupa u lesa Helena

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Aut.zastavka 1,5km, obchod 1,5km, rest.1,5km, koupaliště. Město Albrechtice 10km, Karlova Studánka lázně 10km termál. Lyžování-Holčovice 1km - 2 sjezdovky, Zlaté Hory 10km - 3 sjezdovky, přírodní rašeliniště Rejvíz, lyžařský areál Ovčárna, Hynčice ještěři a jiné pohádkové osoby, Heřmanovice ranč projíždky na koních, okolí vrt studánka s miner. vodou-hřiby maliny ostružiny. Možnost zapújčení kol, úschovna kol a lyží. Zámky a hrady v okolí - Dívčí Hrad, Linhartovi. Chalupa se nachází u lesa, parkování možno u oploceného objektu. Je zde ohniště, masivní posezení s deštníkem, houpačka pískoviště, skluzavka, trampolína, ruské kuželky, bazén,grilna dřevěné uhlí.
Vybavení a služby
Privát se samostatným vchodem - celoročně. 3 ložnice - 9 lůžek. 3 lůžka + postýlka, 2 lůžka, 2 lůžka. V mezipatře rozkládací křeslo. Je zde odpočínkové posezení s el.krbem a šipky. Na patře je koupelna - sprchovací kout umyvadlo, WC. Je zde další samostatné WC. Z patra vede terasa, kde je velký kulatý stůl, židle slunečník a lehátka. V přízemí je po rekonstrukci nová kuchyň, kuchynyňská linka, dostatek nádobí, aut.pračka, myčka nádobí, lednice s mrazákem, varná konvice, mikrovlnka, překapávač kávy, toustovač, friťák, elektriský sporák s troubou, stůl 6-8 židlí, rozkládací 2-lůžkový gauč. Na stěně zabudována televize, satelit DVD. Elektronické šipky. Nad schody zabudován samostatný elektroměr pro hosty sazba 1kWh 6,00 Kč. Vytápění je ustřední, vytápěné majitelem v ceně ubytování. Povlečení zdarma - možnost zapůjčení osušek a ručníků 20 Kč/osoba/celý pobyt, zapůjčení županu 50 Kč/ks/celý pobyt. Kauce dle dohody. Možno zajistit stravování. Celý objekt je nekuřácký kouří se jen na terase a na venkovním posezením. Venkovní vybavení, venkovní stůl s lavicemi a slunečníkem, ohniště, dětské houpačky se skluzavkou a pískovištěm, skákací trampolína, ruské kuželky, nadzemní bazén s konektorem (3x5.5m), venkovní gril na dřevěné uhlí, menší hřiště na bentbinkton, volejbal,stul na pinponk.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lázně Karlova Studánka, Lázně Jeseník, Lázně Lipová Lázně, přírodní rašeliniště Rejvíz. Velmi čisté a kvalitni ovzduší léčí veškeré dychací nemoci i při krátším pobytu bývá značné zlepšení zdravotního stavu.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz