Chalupa u cyklo stezky a lyžařského vleku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v Beskydech v blízkosti skiareálu a cyklostezky v Karolince. Pobyt na naší chalupě umožňuje v létě cyklistiku, turistiku, koupání a v zimě využití nedalekého skiareálu a tras pro běžecké lyžování. Chráněná krajinná oblast Beskydy poskytuje záruku krásné a čisté přírody. S pobytem na naší chalupě budete určitě spokojeni.
Vybavení a služby
V přízemí se nachází vstupní hala se schodištěm do patra, obývací pokoj s TV, kuchyně, jídelna, 2 ložnice se dvěmi a třemi lůžky, koupelna se dvěmi umyvadly, velkým sprchovacím koutem a WC. Před vstupem do haly je v přízemí infrasauna pro čtyři osoby a vířivka také pro čtyři osoby. V patře je malá kuchyňka s jídelním koutkem, hala s TV, 3 ložnice se třemi, dvěmi a čtyřmi lůžky, koupena se dvěmi umyvadly, vanou a WC. Dále je ve sklepní částí objektu velká společenská místnost pro 25 osob s krbovými kamny a kuchyňskou linkou. Celkem má chalupa 14 lůžek v pěti ložnicích. Další přistýlková místa na spaní jsou možná na přistýlkových matracích, celkem 4 místa na přistýlkách. Jedná se o nový a kompletně vybavený objekt. Sauna, vířivka, TV se satelitem, Wifi, audio, krbová kamna, varná konvice, mikrovlnná trouba, sporák s keramickou deskou a troubou, myčka. K dispozici jsou tři přenosné, rozkládací dětské postýlky a jedna dětská jídelní židle. V chalupě je zákaz kouření a v chalupě se zouváme, tak prosíme přezuvky s sebou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pobyt na naší chalupě umožňuje vynikající podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku (přímo z pozemku je přístup na cyklostezku směr Vsetín nebo Velké Karolovice), tenisové kurty jsou asi 400m od chalupy. Ve vzdálenosti 2km (Nový Hrozenkov) je štěrkové jezero s možností koupání, windsurfingu, i rybaření, s občerstvením a pískovým hřištěm na plážový volejbal. Další koupaliště je ve Velkých Karlovicích vzdálené 2km. Chalupa je výchozím místem pro pěší turistiku na Javorníky, Vsetínské vrchy a Beskydy. V zimě můžete využít ke sjezdovému lyžování Skiareál Karolinka, který je 200m od chalupy a také nedaleké trasy pro běžecké lyžování.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz