TOPlist

Chalupa u bobra

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Dolní Rokytnice 55, mezi zastávkami busu pila-nádraží na Letní straně, na klidné vedlejší, celoročně udržované komunikaci, cca 400m od centra obce a lyžařského areálu Studenov. Parkování je zajištěno přímo u objektu.
Vybavení a služby
Naše chalupa má kapacitu celkem 23 lůžek a parkování přímo u chalupy na soukromém parkovišti. Při vstupu je pro Vás k dispozici prostorná předsíň se stojany na lyže, a sušákem na boty. V přízemí se nachází dva veliké pokoje, každý s kapacitou 6 míst. Pro tyto pokoje je k dispozici společná místnost s velkou plně vybavenou kuchyňskou linkou, posezením a televizí. V patře se kromě malého posezení v pohodlných lenoškách nachází tři prostorné apartmány s kapacitou 4 / 4 / 3 místa. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku s lednicí. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny koupelnou s wc a televizí. Pro všechny ubytované je v přízemí k dispozici zařízená hrací místnost pro děti a po celé chalupě je bezplatné WIFI. Na našich webových stránkách se dozvíte více o možnostech pronájmu od jednoho apartmánu až po celou chalupu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky 400m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz