Chalupa Supíkovice - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Supíkovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na klidném místě v obci Supíkovice nedaleko Jeseníku. Stojí na okraji obce, za chalupou pouze pastviny s koňmi a navazujícím lesem. Oplocená velká zahrada s ohništěm, venkovním posezením, pískovištěm, prolézačkami. Na zahradě velká bouda pro psa. Parkování přímo před chalupou pro cca 5 aut.
Vybavení a služby
Krásná kompletně vybavená stylová chalupa s kachlovými kamny, dřevem obložená venku i uvnitř. Ve společenské místnosti je umístěna kožená sedací souprava, kachlová kamna s ležením. Kuchyň je plně vybavená veškerým nádobím, dále je tam lednička, mrazák, elektrický sporák s troubou, myčka, pračka, mikrovlnná trouba a velký jídelní stůl. Na travnatou zahradu se dá vyjít přímo ze společenské místnosti. Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 11 osob ve 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: V patře jsou umístěny 3 samostatné ložnice - 2x 4lůžka a 1x 3lůžka. První ložnice je vybavena manželskou postelí a dvěma samostatnými postelemi (foto připravujeme). Ve druhé ložnici je manželská postel a dvě postele samostatné. Třetí ložnice má manželskou postel, rozkládací gauč a dětskou postýlku. V přízemí je velká společenská místnost, kuchyň. Sociální zařízení: V chalupě jsou 2 koupelny. V koupelně v přízemí je WC, vana, umyvadlo. Ve druhé koupelně v patře WC, sprchový kout, umyvadlo. Vytápění: V celé chalupě je elektrické vytápění - v přízemí podlahové, v patře přímotopy. Přízemí se dá vytopit dřevem - kachlovými kamny.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti chalupy je jeskyně Na špičáku, Rychlebské stezky pro cyklisty, přírodní koupání v rybníku Florian. V okolí rozhledna Zlatý Chlum, ranč Orel s adrenalin parkem, lanovým centrem a možností jízdy na koni, lázně Jeseník s kolonádou, Priessnitzovou stezkou po pramenech, minigolfem. Jeskyně Na pomezí, koupání v zatopených lomech Rampa, Vycpálek, v kaolínovém lomě. Autobus Supíkovice 100m, vlak Písečná 3km, restaurace Písečná 2km, koupání Rybník Florian 2km, lyžařský vlek Jeseník 10km, Lipová lázně 17km, Ramzová 24km, Červenohorské Sedlo 26km, obchod Supíkovice 500m, pošta Supíkovice 1km, nákupní centrum Jeseník 10km, les 800m.
TOPlist