TOPlist

Chalupa Příchovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt je dosažitelný autem. Pojedete od Prahy přes Turnov, Železný Brod, Tanvald, Desnou v Jizerských horách až do Kořenova. Ihned u silnice ve směru Harrachov je po pravé straně motorest a před ním odbočíte doprava směr Příchovice. PO 900m přijedete k tabuli označující začátek obce Příchovice. Chata je hned u této značky u silnice na levé straně. Zde Vás bude očekávat správce. Parkoviště pro 5-6 vozů je přímo u objektu. 50°44'50.079"N, 15°21'10.842"E
Vybavení a služby
Hostům je k dispozici společenská místnost s krbem, venkovní posezení s ohništěm a stolní fotbal. Wifi připojení je zdarma. V objektu je celkem 7 ložnic, 2 koupelny a vybavená kuchyň. Ve vybavení interiérů je televize, satelit, 2 mikrovlnné trouby, varná konvice, myčka na nádobí, 2 elektrické sporáky s elektrickou troubou. Pobyt s domácím zvířetem - poplatek (300,- Kč/týden)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace a obchod v místě - 400m, Koupaliště, tenis Harrachov - 8km, Krytý bazén Kořenov - 900m, Turistické stezky Harrachov - 12km, Lyžarský vlek v místě - 800m, Lyžařské středisko Harrachov - 8km, Paseky nad Jizerovu - 3500m, Rejdice - 2500m, Aquapark, ZOO Liberec - 45km, Sauna, fitcentrum, bowling - 1km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz