Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží v obci Fryšava pod Žákovou horou, je vzdálena 8km od Nového Města na Moravě a 9km od Žďáru nad Sázavou, kam je možné se dostat vlakem, 20m od chalupy je autobusová zastávka "Fryšava u Peňázů" a nekuřácká restaurace. Parkování pro 4-5 aut je přímo u objektu, který je hned u silnice, u objektu je 1200m velká plně oplocená zahrada.

  Vybavení a služby

V 1PP se nachází uzamykatelná garáž vhodná pro uskladnění sportovního vybavení. 1NP je opatřeno bezbariérovou plošinou, a obsahuje 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj, samostatnou plnohodnotně vybavenou kuchyň se vstupem na balkon a spižírnou, koupelna se sprchovým koutem a přačkou se sušičkou a samostatné WC. V 2NP je 1x třílůžkový pokoj s možností přistýlky (+2 místa), 1x čtyřlůžkový pokoj s dvěma rozkládacími křesly (+ 2 místa), plnohodnotně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a WC, společenskou místnost s hernou a vybavenou knihovnou.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V obci jsou tenisové kurty, potraviny, masna, pošta, velké množství cyklotras, běžeckých tras, snowkiting, nedaleko jsou dvě sjezdovky vzdálené 8 a 12 km, v okolí se nachází velké množství soch Michala Olšiaka, v blízkosti je golfové hřiště. Je možné si zde objednat vyjížďky na koních a v nedalekém oklolí jsou agroturistické farmy se zvířátky a zábavou pro děti.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Pod Smrkem Fryšava pod Žákovou horou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Pod Smrkem
Ceník ubytování a stravování