Chalupa pod Mědníkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Měděnec, č.p.94 v Krušných Horách. Přijezd je možný přes Chomutov, směrem na hraniční přechod Hora Sv.Kateřiny, dále přes obec Výsluní do Měděnce. Nebo přes Klášterec nad Ohří směr Měděnec.
Vybavení a služby
Chalupa má 4 pokoje - 3+3+2+6 lůžek - povlečení, regál na věci, věšák s ramínky, koberec, el.topení. Je možné spát také na půdě, na kterou vedou skládací schody, kde se nachází 6 matrací bez povlečení - nutný vlastní spacák. v přízemí je lyžárna, chodba s krbem, 2 koupelny s WC, kuchyň se společenskou místností, která je vybavená el.sporákem, mikrovl.troubou, lednicí s mrazákem. Stravování vlastní, nebo v některé s okolních restaurací.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Měděnec - možnost návštěvy štoly v Mědníku, lyžování na sjezdovce Alšovka,mnoho běžeckých tras v okolí; Chomutov - 25km - ZOO, Kamencové jezero, historické jádro města; Klášterec nad Ohří - 10 km - aquapark, lázně, historické jádro města; Jáchymov - 18km - lázně; Klínovec - 10km - skvělé lyžování; Kovářská - 6km - muzeum; Boží Dar - 16km - návštěva města, lyžování, v létě turistika
TOPlist