Chalupa pod Lískovcem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa pod Lískovcem leží na polosamotě pod lesem v klidném prostředí malé vesničky Dolní Orlice nedaleko Dolní Moravy. Okolí chalupy je ve svažitém terénu, kde je možnost posezení u táboráku, nebo pod střechou v pergole s krbem. Kolem chalupy vede turistická a cyklistická stezka. Doprava, parkování: Autem autobusem, vlakem. U objektu jsou 2 parkovací místa.
Vybavení a služby
Ubytování v soukromí nabízíme v jednom podkrovním dvoupokojovém apartmánu s vlastním vchodem pro 1 až 5 osob. Apartmán je tvořen dvěma pokoji. V jednom jsou dvě lůžka, sprcha, záchod a kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, ledničkou a sklokeramickou deskou. V druhém pokoji jsou tři lůžka a úložné prostory. Samozřejmostí je televize a připojení na internet. Sociální zařízení: jedna koupelna se sprchou, záchodem a umyvadlem. Vytápění elektřinou (přímotopy), teplá voda (vlastní bojler).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace je přímo v obci Dolní Orlice, cca 1km od chalupy. Další možnosti stravování jsou v obci Králíky, Červená Voda, Šanov. Sky Walk Dolní Morava, Lanové centrum Dolní Morava, Pískový svět Dolní Morava, Ski areál Dolní Morava, Snow park Větrný Vrch, Červená Voda, Mladkov, Čenkovice, Šanov, Koupaliště Králíky, Přehrada Pastviny, Rozhledny Křížová Hora, Val u Králík, Suchý Vrch, Poutní místo Hora Matky Boží, Vojenské muzeum Králíky, Kralická pevnostní oblast, Vrchol Králického Sněžníku 1423m. n.m, Severomoravská chata, Chata Slaměnka. Blízká lyžařská střediska: Šanov, Červená Voda – Buková hora, Dolní Morava – Větrný vrch, Čenkovice, Panorama – Štědrákova Lhota, Dolní Morava
TOPlist