Chalupa u tří srnek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží na okraji Jablonce nad Nisou v blízkosti Jablonecké přehrady a sportovního areálu Břízky, v dosahu MHD Jablonce nad Nisou.
Vybavení a služby
Přízemí: jedna místnost - krbová kamna na dříví, kuchyňský kout, možnost spaní pro 2 osoby..., WC, koupelna se sprchovým koutem a chodba. Nově zrekonstruované podkroví: jedna místnost se spaním pro čtyři osoby. Schody do zvýšeného podkroví, se spaním pro dvě osoby. Vytápění akumulačními přímotopy. Venkovní posezení s ohništěm na velké zahradě s rybníkem, kterým protéká potok.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících se nachází v blízkosti chalupy běžecké tratě - Břízky, Bedřichov. Nedaleko jsou lyžařská střediska Špičák, Severák, Ještěd, ... Možnost bruslení na zamrzlé přehradě. V letních měsících možnost cykloturistiky, turistiky, využití velké zahrady, houbaření, dále je možnost koupání v přehradě v Jablonci nad Nisou a Aquaparku v Liberci. Během celého roku je možné navštívit kina, divadlo, kluby, výstavy, muzea a plavecký bazén v Jablonci nad Nisou. Tipy na výlet: Jizerskohorské rozhledny (Černá Studnice, Slovanka, Královka, Bramberk). ZOO a Botanická zahrada, Aquapark, Ještěd v Liberci.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz