Chalupa u tří srnek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží na okraji Jablonce nad Nisou v blízkosti Jablonecké přehrady a sportovního areálu Břízky, v dosahu MHD Jablonce nad Nisou.
Vybavení a služby
Přízemí: jedna místnost - krbová kamna na dříví, kuchyňský kout, možnost spaní pro 2 osoby..., WC, koupelna se sprchovým koutem a chodba. Nově zrekonstruované podkroví: jedna místnost se spaním pro čtyři osoby. Schody do zvýšeného podkroví, se spaním pro dvě osoby. Vytápění akumulačními přímotopy. Wi-Fi internet. Venkovní posezení s ohništěm na velké zahradě s rybníkem, kterým protéká potok.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících se nachází v blízkosti chalupy běžecké tratě - Břízky, Bedřichov. Nedaleko jsou lyžařská střediska Špičák, Severák, Ještěd, ... Možnost bruslení na zamrzlé přehradě. V letních měsících možnost cykloturistiky, turistiky, využití velké zahrady, houbaření, dále je možnost koupání v přehradě v Jablonci nad Nisou a Aquaparku v Liberci. Během celého roku je možné navštívit kina, divadlo, kluby, výstavy, muzea a plavecký bazén v Jablonci nad Nisou. Tipy na výlet: Jizerskohorské rozhledny (Černá Studnice, Slovanka, Královka, Bramberk). ZOO a Botanická zahrada, Aquapark, Ještěd v Liberci.
TOPlist