Poloha a dosažitelnost

Obec Javorník leží na spojnici mezi Trutnovem a Hostiným. Kolem chalupy prochází turistické značení a cyklotrasa. Chalupa se nachází na polosamotě uprostřed obce Javorník v Krkonoších 4 km od Jánských Lázní. Dostanente se k nám po silnice I/14 a v obci Javorník po odbočce 1,5km směrem do hor, parkování 2 auta u objektu, přístup autem k objektu i v zimě.

  Vybavení a služby

Přízemí - kuchyně s jídelním koutem, sociálním zařízením – WC, umyvadlo, sprchový kout, pračka (automatická), velká obývací místnost s krbovými kamny, barevný TV a satelit, vybavená kuchyně (nádobí, lednice, sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar). Podkroví - celkem 6 lùžek, 3x dvoulůžková ložnice, sociální zařízení – WC, umyvadlo, vana. Vytápění: dřevo + elektrické lokální (obsluhuje host) ohřev vody: elektrický bojler (150 l). Otevřený pozemek (louka) 2500m2, parkovištì na pozemku (počet míst: 2). V létě bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Skiareál Černá Hora (10km, nejdelší sjezdovka v České republice, nová kabinová lanovka, nová sedačková lanovka, 10 vleků, noční lyžování), Skiareál Černý důl (10km, sedačková lanovka, snowpark), Skiareál Mladé buky (6km, nejbližší středisko, ideální pro rodiny s dětmi, nenáročné a levné), Skiareál Pec (20km, jeden z nejlepších lyžařských terénů v České republice. muzeum Trutnov 19km, Černá hora 17km (1299 m.n.m.), zámek Kuks 35km, Babičino údolí, nové koupalištì v Trutnově (vířivá vana, tobogán, skluzavky, plážové sporty), přírodní koupaliště Jilemnice, Rudník. Adršpach (35km, pískovcové lezení, turistika), AQUA Park Špindl (plavecký bazén, sauna, solárium, 2 tobogány, vlnobití, vířivky), Bobová dráha Špindlerův Mlýn (1400m dlouhá bobová dráha), Golf club Mladé Buky (5km, hřistě s nádherným výhledem na Sněžku), koupaliště Sejfy (9km, venkovní koupalište s atrakcemi pro děti a příjemnou restaurací). Ski Rudník - upravené běžecké tratě v přímém okolí chalup. ZOO Dvůr Králové (30km, ZOO a Africké safari, ideální na výlety s dětmi). Obchod 5km (Rudník). Restaurace 5km (Hertvíkovice). Autobus 1,5km (Javorník),vlak 9km (Mladé Buky).

Zpět


TOPlist
  Chalupa pod Jánskými Lázněmi Javorník
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa pod Jánskými Lázněmi
Ceník ubytování a stravování