Chalupa pod Bramberkem - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa pod Bramberkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se uprostřed jizerských lesů 200 metrů od krásné kamenné rozhledny Bramberk. AUTEM Od Prahy po dálnici směr Liberec silnice č.R10 - odbočka na Jablonec nad Nisou silnice č.65 - ve městě držte stále směr na Tanvald silnice č.14 - v Lučanech nad Nisou odbočka vlevo na Horní Maxov. V Horním Maxově zabočit vlevo za kostelem, pokračovat stále nahoru až k rozhledně Bramberk. AUTOBUSEM Přímý autobus - linka 530250 Praha - Josefův Důl - zastávka Lučany nad Nisou,Horní Maxov,křižovatka cca 800 m od pensionu. Pátek 16:05 Praha, ÚAN Florenc 18:34 Lučany n.Nisou, Horní Maxov, kostel Sobota 8:15 Praha, ÚAN Florenc 10:51 Lučany n.Nisou, Horní Maxov, kostel Zpět neděle 15:35 Lučany n.Nisou, Horní Maxov, kostel 17:55 Praha, ÚAN Florenc Po předchozí domluvě vás rádi dovezeme od zastávky k nám i s batohy.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v útulných dvoulůžkových pokojích (možnost přistýlky) se společným sociálním zařízením vždy pro dva pokoje - WC a sprchový kout, vana. Velká společenská místnost s krbem, TV a společenskými hrami nabízí společné posezení. Workoholikům a serfařům umožníme připojení na internet. V zimních měsících podmínkou sněhové řetězy. V objektu je plně vybavená kuchyně s možností vlastního vaření. K dispozici lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí. Nedaleko restaurace s výbornou kuchyní (cca 200m). Po dohodě s námi si můžete vzít s sebou i své domácí mazlíčky. Pokud máte zájem o aktivní odpočinek nebo rodinnou dovolenou - jsme tu pro Vás.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Naše chalupa je ideální k podnikání výletů do přírody a za místními zajímavostmi. Vyznavači bílé stopy najdou tratě Jizerské magistrály, která nabízí okruhy pro náročné i rekreační běžce. Nedaleko jsou zimní lyžařské a snowboardová střediska Severák, Tanvaldský Špičák a Bedřichov ve vzdálenosti 2-5km. Střediska nabízejí kompletní servis, např. škola lyžování a snowboard, půjčovna lyžařského vybavení, opravy... Pro nenáročné lyžaře nebo děti jsou v místě dvě pěkné sjezdovky s POMA vleky.
TOPlist