Chalupa Pavel

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v Dolní Rokytnici na zimní straně. Parkování hned u objektu. V okolí možnost turistiky na běžkách, v létě cyklotrasy, lyžařské vleky různých délek a náročností. Skibus zdarma 200m nástup od objektu - směr Lysá hora, lyžařské školy, půjčovny sportovních potřeb, fitness, diskotéka, sauna. Koupání: ve vodním světě v Jablonci nad Nisou nebo aqvapark Babylon v Liberci. Restaurace: 200m, obchod: 2km na náměstí v Rokytnici Tesco nebo 2km Jablonec nad Jizerou centrum. Vlak: 1km, autobus: 200m.
Vybavení a služby
V objektu jsou dva apartmány po 4 lůžkách, dva pětilůžkové a společenská místnost. V každém apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň s linkou a posezením. Vybavení: lednice, plynová varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování: ski-areál Horní Domky - Lysá Hora s nejdelší sjezdovkou a sedačkovou lanovkou v ČR – 4km, v Rokytnici nad Jizerou ski-areál Studenov – 2km, ski-areál Modrá Hvězda, Bahýnka v Horní Rokytnici – 4km pro menší návštěvníky, Jablonec nad Jizerou ski-areál Kamenec – 2km, Paseky nad Jizerou ski-areál – 4km. Ski areál KAMENEC - Jablonec nad Jizerou - partner O2 s 30% slevou na lyžování vzdálen jen 2 km. Lyžovačka na celý den pro dospělého po slevě 270,- Kč. Místo je ideálním výchozím bodem v letním období pro pěší turistiku po Krkonoších, v zimě pak ideální pro lyžařské podmínky. Možnost výletu na „Rezek“ (chatová osada nad Rokytnicí s oblíbenou restaurací s Krakonošem), výlet na běžkách na „Dvoračky“ (horská chata s tradiční krkonošskou kuchyní), dále výlet do národopisného muzea v Pasekách nad Jizerou nebo muzea lyží, skláren a soukromého pivovaru v Harrachově – 10km, Špindlerova Mlýna, Vrchlabí, Horní Mísečky.
TOPlist