Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v oblasti nazývané Pavlova louka. Je vzdálená 3km od centra obce Dolní Bečvy a 7km od valašského městečka Rožnov pod Radhoštěm. K chalupě vede lesní zpevněná cesta. Parkování přímo u chalupy. Chalupa je obklopená lesem, který poskytuje mnoho lesních cest jak pro pěší turistiku tak i pro cyklo nebo jen tak pro houbaření.

  Vybavení a služby

Chalupa má plně vybavenou kuchyň. Společenskou místnost s krbem, televizí se satelitem a DVD. Samostatné WC plus koupelna se sprchovým koutem. V poschodí jsou dvě samostatné ložnice, pro 8 osob s možností dvou přistýlek. Venkovní prostředí nabízí zastřešenou pergolu s krbem s příslušenstvím na grilování včetně otopu. Bazén o průměru 3,6m s pískovou filtrací dále trampolína 3m. Nezastřešené venkovní posezení s ohništěm a udírnou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Nově zrekonstruována horská chata "Chata Mír" 15 min. od chalupy lesním chodníkem. Od Chaty Mír cyklo trasa směr Pustevny, Radhošť. V zimních měsících upravovaná strojově běžecká stopa. Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě, koupaliště). Kopřivnice Muzeum Tatra a nedaleký Štramberk. Frenštát pod Radhoštěm s akvaparkem. Sedačková lanovka z Trojanovic na Pustevny. Přehrada Horní Bečva. Přechod Bumbálka s rozhlednou Súkenická s výhledem na Malou Fatru a po celých Beskydech.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Na Pavlově louce Dolní Bečva
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Na Pavlově louce
Ceník ubytování a stravování