Chalupa Na Louce - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Na Louce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kompletně vybavená jednopatrová zděná chalupa s obytným podkrovím na samotě u lesa v osadě Salmov na kraji klidného městečka Mikulášovice. U chalupy je velká zahrada s rybníčkem, studánkou a s ohništěm. Vedle chalupy je dispozici rozlehlá louka, na které lze parkovat vozidla, stanovat a sportovat. Součástí chalupy je garáž. V chalupě budete sami, po příjezdu vám budou předány klíče, které odevzdáte v den odjezdu.
Vybavení a služby
Obývací pokoj - pohodlný rozkládací gauč - 2 místa na spaní, krbová kamna, televizor, Set top box, DVD. Ložnice - manželské letiště - 2 místa na spaní, dětská postýlka. Podkrovní část - manželské letiště a válendy - 4 místa na spaní. Kuchyně s jídelnou – kompletně vybavená kuchyně – el.sporák, lednice, myčka nádobí, mikrovlnka, rychlovarná konvice atd., veškeré nádobí, velký stůl se židlemi, dětská židlička. Koupelna - rohová vana, sprchový kout, umyvadlo, automatická pračka, teplá voda ze 120 litrového kombinovaného bojleru. WC – samostatné, oddělené od koupelny, splachovací. Vytápění - krbová kamna s výměníkem s rozvodem do radiátorů v přízemní části chalupy (dřevo v ceně ubytování), elektrokotel se stejným rozvodem a přídavné el. přímotopy. Vybavení - garáž součástí chalupy na uskladnění kol a dalších věcí, velká zahrada, ohniště, venkovní posezení (stůl, židle, slunečníky), gril. Doprava, parkování: vlastním autem, vlakem či autobusem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava - Mikulášovice - nejsevernější rozhledna Čech – Tanečnice. Koupání: Mikulášovice - přírodní koupaliště, Velký Šenov, Šluknov, Rumburk - plavecký bazén (20km), aquaparky v nedaleké SRN, možnost potápění v nedalekém zatopeném lomu. Sport: fotbalové hřiště, volejbalové a tenisové kurty v Mikulášovicích, běžecké tratě v místě a sjezdovky s vleky v Jiřetíně pod Jedlovou a Dolním Podluží (25km) nebo v SRN, bruslení v místě na rybnících nebo na zimním stadionu v Rumburku. Turistika: značené turistické stezky a cyklostezky - Národní park České Švýcarsko, Labské pískovce, Lužické hory, výlety do sousední SRN
TOPlist