TOPlist

Apartmán - Chalupa Na kopečku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází ve vzdálenosti 50m od restaurace a 300m od lyžařského areálu. K dispozici jsou 2 parkovací místa přímo u apartmánu, autobusová zastávka 50m.
Vybavení a služby
V lednu 2020 dokončena rekonstrukce apartmánu - vybudována samostatná ložnice se 2 pevnými lůžky, v nové prostorné obývací kuchyni 1 lůžko, možnost ještě jedné přistýlky - po dohodě s klientem. Vybavení: TV/sat, WI-FI. Kuchyně s posezením, el.dvouvařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice. V létě k dispozici vlastní předzahrádka, venkovní gril, ohniště s posezením. Možnost uložení kol a lyží. Za jednorázový poplatek poskytneme povléknutou dětskou postýlku. Vhodné pro rodinu. Sociální zařízení: koupelna se sprchovým koutem, WC. Vytápění: elektrické přímotopy - možnost individuální regulace teploty.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
SKI centrum Bublava 500m od objektu - široké sjezdovky všech stupňů obtížnosti, večerní lyžování, snowboard park s překážkami a skokanskými můstky. Pro běžecké lyžování mnoho upravovaných běžeckých tratí v délce do 150km. Ve vzdálenosti 15 km od Bublavy je sportovní areál Schöneck: aquapark s atrakcemi, vlnami a venkovními bazény, tenisová hala, sqaush atd. Farma s koňmi - výuka pro začátečníky i jízdy pro pokročilé. Přírodní park Přebuz, pěší turistika, cykloturistika, nádherná krajina, lesy, dobré možnosti houbaření a sběru lesních plodů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz