Apartmán - Chalupa Na kopečku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází ve vzdálenosti 50m od restaurace Langer (možno objednat snídaně) a 300m od lyžařského areálu. K dispozici jsou 2 parkovací místa přímo u apartmánu, autobusová zastávka 50m.
Vybavení a služby
Obývací pokoj s TV/sat, WI-FI, slouží i jako ložnice s 2 pevnými lůžky a možností 2 přistýlek. Kuchyně s posezením, el.dvouvařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice. V létě k dispozici terasa, venkovní gril, ohniště s posezením. Vhodné pro rodinu. Sociální zařízení: koupelna se sprchovým koutem, WC. Vytápění: elektrické přímotopy - možnost individuelní regulace teploty. Apartmán je po rekonstrukci soc. zařízení.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
SKI centrum Bublava 500m od objektu - široké sjezdovky všech stupňů obtížnosti, večerní lyžování,snowboard park s překážkami a skokanskými můstky. Pro běžecké lyžování mnoho upravovaných běžeckých tratí v délce do 150km. Ve vzdálenosti 15 km od Bublavy je sportovní areál Schöneck: aquapark s atrakcemi, vlnami a venkovními bazény, tenisová hala, sqaush atd. Farma s koňmi - výuka pro začátečníky i jízdy pro pokročilé. Přírodní park Přebuz, pěší turistika, cykloturistika, nádherná krajina, lesy, dobré možnosti houbaření a sběru lesních plodů.
TOPlist