Poloha a dosažitelnost

Ubytování se nachází v obci Hejtmánkovice u města Broumova, na klidném místě asi 80 metrů od silnice. Vlak v Broumově, autobus v Broumově se spojením na Hejtmánkovice. Popis cesty: Hradec Králové, Jaroměř, Náchod, Hronov, Police nad Metují, Pěkov, Broumov. Při vjezdu do Broumova odbočit hned za benzínovou stanicí vlevo na Hejtmánkovice. Po příjezdu do Hejtmánkovic, asi v polovině obce (cca 2,5km) je po levé straně prodejna Smíšené zboží. U ní odbočit přes most doprava a za mostem hned doleva. Na samém konci cesty (cca 150m) Vás očekává zeměděl.usedlost čp. 102 a manželé Archlebovi. Parkování u objektu v oplocené zahradě 4-5 aut.

  Vybavení a služby

Velká zděná, prostorná rekreační chalupa. Maximální kapacita 10 osob. V přízemí je vstupní chodba, prostorná obývací místnost s jídelním koutem, BTV, sedací souprava, kuchyně-elektrický sporák s troubou, mikrovlnka, varná konvice, kávovar, lednička, kuchyňská linka, 2 ložnice (6+4), možnost přistýlky, samostatné WC, koupelna s vanou a sprchou, umyvadlo, fitness místnost s posilovacím strojem (za poplatek). U objektu oplocená zatravněná zahrada se zeleným dvorem, ohniště, přenosné zahradní posezení.

  Rekreace a služby v okolí

Možnost pěší a cykloturistiky, horolezectví v blízkých Adršpašsko-Teplických skalách a Broumovských stěnách, koupání,kondiční sporty, houbaření, vycházky. V okolí vhodný terén pro běžecké lyžování, sjezdové lyžování v blízkých Janovičkách (7km), Teplice nad Metují (12km) nebo na Machovsku (20km) a dále v Krkonoších a Orlických horách (50km), sáňkování, zimní turistika. Dalšími zajímavostmi jsou Adršpašské skalní město, Teplické skály, rozhledna Hvězda, Ostaš, Broumov, Hronov (rodiště A. Jiráska), Teplice nad Metují, PLR, Ratibořice (zámek a Babiččino údolí), zámky v Náchodě a Novém Městě nad Metují, vodní nádrž Rozkoš u České Skalice (půjčovna surfů, loděk, veškeré vodní sporty), Dobrošov u Náchoda (vojenské opevnění z II. Světové války s podzemními prostory), Dvůr králové – ZOO-Safari.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Ježkův Dvůr Hejtmánkovice u Broumova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Ježkův Dvůr
Ceník ubytování a stravování