TOPlist

Chalupa Křišťanov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Křišťanov 10 – Šumava, 925m n.m. Chalupa se nachází v obci Křišťanov - na hranici CHKO Šumava a Boleticka. Naši chalupu najdete snadno. Je to poslední dům za Obecním úřadem, naproti baroknímu kostelu Jména Ježíše. Křišťanov se nachází 15km od Volar, 19km od Prachatic a 32km od Českého Krumlova. Výhodná poloha pro výlety na Lipensko, Šumavu, Českokrumlovsko nebo na houbaření a vycházky do okolních lesů.
Vybavení a služby
Pronájem chalupy pro 8-9 osob v době od dubna do října. V přízemí je hlavní místnost kuchyně s posezením u krbových kamen s prosklenými dveřmi. V kuchyni je lednice, kuchyňská linka s varnou deskou, troubou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí, stůl a 6x židle. K posezení u krbu slouží dvě pohodlná křesla a dřevěná lavice. Dále je v přízemí ložnice s 2 lůžkovou manželskou postelí a vestavěnou postelí vhodnou pro 2 děti nebo jednoho až dva dospělé. V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře jsou další 2 ložnice. První s 2 lůžkovou manželskou postelí, sedačkou a houpacím křeslem. Druhá s 2 lůžkovou manželskou postelí a jednou 1 lůžkovou postelí. Ložnice v patře jsou přístupné ze společné chodby. Chalupa je vytápěna krbovými kamny s rozvodem tepla do radiátorů. Pronajímáme pouze polovinu chalupy, takže se na společné chodbě nebo venku někdy možná potkáte s návštěvníky z druhé poloviny domu. Parkování je možné venku u chalupy. Venkovní posezení a otevřené ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V obci je východiště turistických tras. Koupání – Křišťanovický rybník, rybník ve Ktiši, plavecký bazén Volary, Prachatice. Výlety vodní nádrž Lipno, Libínská rozhledna, Boubín, Knížecí Stolec, Kleť, hrad Hus, CHKO Šumava, Prachatice, Český Krumlov, Lanový park Libín, Stezka korunami. Krásné procházky do okolních lesů. Houbaření. Přímo v Křišťanově jsou k vidění zubři a pratuři.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz